Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mikor regisztráljak a koronaví...

Mikor regisztráljak a koronavírus elleni oltásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Bár húzni szerettem volna, a nyár miatt muszáj lesz regisztrálnom oltásra.

Érettségi előtt állok, 17-én lesz az utolsó vizsgám.

Bár nem tudom, hogy 2 hét alatt behívnának-e, viszont félek, hogy esetleges mellékhatás (láz) miatt nem mehetnék érettségizni valamely nap, ugyebár a lázmérős beengedés miatt.

Valakinek van-e bármi tapasztalata ilyesmi mellékhatással, illetve megérné-e várni még 1-2 hetet a regisztrációval, vagy ilyentől kell-e egyáltalán félnem?

Előre is köszi a válaszokat!



2021. ápr. 26. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

Szia!

Én regisztrálnék minél hamarabb. Ha hívnak, akkor tudsz egyeztetni háziorvossal, hogy érettségizel, de xy időpontban már tudnál menni.

Nem is biztos, hogy egyből hívnának.

2021. ápr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Én 2 hete vasárnap jelentkeztem. 3napra jött a mail h kérjek időpontot.
2021. ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
24%
Soha
2021. ápr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Regisztracio utan amugy nem kellene jonnie visszaigazolo emailnek? Mert semmit sem kaptam
2021. ápr. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Nemjon visszaigazolo email, tajszam alapjan le tudod ellenorizni h rendben van e a regisztraciod. Meg ha feliratkozol email cim alapjan a hirlevelekre akkor is rendben lesz, latjak h jelentkeztel
2021. ápr. 29. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hirlevelekre nem iratkozok soha foleg ilyenre. Eleg lassu a rendszer ahogy nezem.. bar magyarorszagon mi nem az. Mind1 varok.. csak mennek mar edzeni nem erek ra erre..
2021. ápr. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valtsd ki a versenyzoit, barmilyen sportag jo.
2021. ápr. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az mar nem lesz eleg :/
2021. ápr. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De, kijott a kozlony. Tovabbra is lehet menni engedellyel :) meg ugye az oltasi igazolvannya
2021. ápr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!