Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért van az, hogy eddig csak...

Miért van az, hogy eddig csak 3 millióan regisztráltak oltásra?

Figyelt kérdés
A nyájimmmunitás elérésehez, jóval több oltott emberre lenne szükség.

2021. márc. 10. 11:55
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
80%
Nem erőszakolhatod rá senkire, hogy olyan cuccal oltassa be magát, aminek a hosszútávú mellékhatásai még nem ismertek. Inkább a korona, mint egy olyan oltás, amely trombózist meg ki tudja még mit okozhat.
2021. márc. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
23%

"Inkább a korona, mint egy olyan oltás, amely trombózist meg ki tudja még mit okozhat."


Egyelőre egyik oltás sem okozott trombózist, ellenben a covid már igen, szóval ezt a mondatot átgondolnám mégegyszer.

2021. márc. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
90%

Nem bíznak az oltásban.


Egyik munkatársam mondta, hogy másik munkatársam, akit nem ismerek még(mondhatni új vagyok a cégnél), elkapta a covidot, pedig megkapta a Pfizerből mindkét oltást.


Szóval már én is jobban elbizonytalanodtam ezzel kapcsolatban. (ugy votlam vele, hogy majd regisztrálok, aztán majd ev vege fele sorra kerülök, meglátjuk mi lesz, de így 😅)

2021. márc. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
70%
#2 ja persze, a korona mindent IS okoz...lassan már természetes halál sem létezik, aki meghal, az csakis korona áldozata lehet. Nem kell mindent elhinni, amit a média ír, manapság már nem lehet tudni, hogy mi igaz. Egyébként az AstraZeneca pl okozott nem egy esetben trombózist, hiába tagadják.
2021. márc. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
42%
Ja amúgy meg #2 hadd döntsem el magamtól, hogy miről mi a véleményem, aranyos vagy, hogy meg akarod mondani, mit kéne gondoljak, de tartsd meg magadnak :D
2021. márc. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs bizalom sem az oltásban,sem az erőltetett undorító propagandában,ennyi
2021. márc. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
21%

"Nem kell mindent elhinni, amit a média ír"


Éppenséggel nem a média írja, hanem tanulmányok és kutatások. A covid-19 nem hagyományos légúti betegség ugyanis, hanem az endothelt támadja meg (a tüdőd hajszálereit veszi célba), emiatt tud vérrögöket vagy trombózist okozni.


"Egyébként az AstraZeneca pl okozott nem egy esetben trombózist, hiába tagadják."


És a kutatások kimutatták, hogy nem volt semmi összefüggés. Lapozzunk.


"hadd döntsem el magamtól, hogy miről mi a véleményem, aranyos vagy, hogy meg akarod mondani, mit kéne gondoljak, de tartsd meg magadnak"


Lehet véleményed, de nem árt, ha az tényekre alapozod. Az pedig tény, hogy a Covid-19 egyik szövődménye lehet a trombózis, ellenben oltás még nem okozott ilyesmit bizonyítottan.

2021. márc. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

1-es!

Nem is beszéltem erőszakról, csak abban reménykedtem, hogy van 7 millió ember az országban, aki beoltatja magát, hogy véget érjen a járvány, tehermentesüljön az egészségügy, kivezessék a korlátozásokat.

7-essel értek egyet, cáfolták, hogy összefüggés volna az oltás és a trombózis között.

Szerintem inkább az kockáztatja a saját és mások egészségét, aki nem oltatja magát. Én inkább attól tartok, hogy az emberek túlzottan összezsúfolódnak, mikor oltásra mennek a háziorvoshoz, mert volt erre példa.

Lehet itthon is be kellett volna vezetni kötelezően az FFP-2-es maszkhasználatot.

2021. márc. 10. 13:52
 9/43 anonim ***** válasza:
72%
Jó ha 1 millióan regisztráltak. Kamu a 3 millió az oltásreklám része.
2021. márc. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
9-es! De jól értesült vagy....
2021. márc. 10. 14:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!