Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 27 évesen beadassam a kínai...

27 évesen beadassam a kínai oltást?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják igen, sokan, hogy nem... Persze akik győzködnek, hogy menjek, mind Pfizert kaptak. Olyan szempontból jobban tetszik a kínai, hogy régi technológián alapul, viszont az, hogy nem fogadták el az EU-ban (még?) az elbizonytalanít. Kértem várakozási időt a háziorvosomtól... Szóval el kéne döntenem hamarosan. Külföldre nem valószínű, hogy mennék vele, ez a része nem fontos.
2021. ápr. 26. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Én másikat javasolnék, mert ennek alacsonyabb a hatékonysága.
2021. ápr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Ez neked kell eldönteni. Én még az elején kaptam Pfizert, így őszintén nem tudon, beadatnám-e, ha most kellene döntenem. De a semminél mindenképp jobb.
2021. ápr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Mind méreg , 30 mellékhatás esetleg halál . Keress face egyéb csoportokat ahol sok a vakcina elfogadó - tagadó , aztan te tudod . Nem véd meg fertőzhetsz is , szabadságod így sem lesz csak reményeid .
2021. ápr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Én helyetted nem dönthetek, de ha nem lennék oltva, én 27 évesen felvenném, mert úgy gondolom, hogy jobb most beadatni, és valami védelmet összeszedjek, minthogy legyen védetlenül ki tudja, meddig.

Én meghagyom a Pfizert azoknak, akik csak azt kaphatnak betegség miatt, meg azoknak, akiknek sok kontaktjuk van, pl. vendéglátósok.

2021. ápr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Siman. En is beadatnam.
2021. ápr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Én most fogom megkapni egy óra múlva, 20 éves vagyok. Turizmusból élő országok biztosan el fogják fogadni, ha a WHO is ajánlja (ez napokon belül kiderül), akkor szinte mindenki. Max ilyen Dánia, Izland szintű országoknál tudnék elképzelni vaskalaposságot, de oda nem terveztem utazni, főleg nem idén. Szóval a helyedben beadatnám és még nyaralni is tudsz vele több országban. Astra esetében pl. ha most megkapod, akkor ugrott a komplett június-július, mert a második dózist 12 hét különbséggel kapod csak, külföldre pedig 2 oltás fog kelleni. A sino esetében 28 nap múlva kapod a másodikat.
2021. ápr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kecskeember ***** válasza:
45%
Igen :)
2021. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat eü dolgozóként írom, nekünk ugye nem volt választásunk mikor mi kaptuk még csak Pfizer volt. Szóval én azt kaptam. De ha most kellene döntenem én a kínait választanám. Mert valószínűleg az lesz a befuto a mutációk ellen.
2021. ápr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!