Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Akinek volt szívműtétje,annak...

Akinek volt szívműtétje,annak mennyire kellet levetkőznie?

Figyelt kérdés
Boxer maradhatott rajta,ha teljesen meztelen volt tényleg volt egykét orvos aki látta pucéron,és a műtét előtt volt amivel lekenték?

2021. ápr. 26. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

figyi


nekem szívmütétem nem volt még ugyan


De jobb ha tudod hogy mindenkit meztelenűl operálnak.

Nekem térdmütétem volt kettő is mind kétszer pucéran felvánszorogtam a mütőasztalra, aztán a dokik és mütősök tették a dolgukat.


Amugy ha szívmütéted lesz akkor ne azért aggódj hogy meglátjáka pöcsödet, inkább azon aggódj hogy a műtét jól sikerüljön és ne purcanj ki:)

2021. ápr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha valakit komolyabban műtenek az pucér. De ilyenkor a legkisebb bajod is nagyobb ennél.
2021. ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Általában nem ruhában műtenek. Semmi nem szokott a betegeken lenni, boxer sem. Ez egy műtét, nem divatbemutató. Azért kell minden ruhát levenni, mert a ruhák nem sterilek. A műtő meg igen.
2021. ápr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Azonkívül hogy a válaszok kicsit izék: oké, a ruha nem steril, de te sem leszel az attól, hogy levetted a ruhát.
2021. ápr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

miért lett mindenki lepontozva?:)



a mütétek pucér betegen zajlanak


ezek tények:)

szívműtétje lesz a kérdezőnek, és a boxergatyáján aggódalmaskodik

és még a válaszolók vannak lepontozva

fura:)

2021. ápr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Műtét előtt fertőtlenítő szappannal le kell zuhanyozni, kapsz egy hálóing féleséget, az alá nem kell semmi. A műtőben vagy te veszed le, vagy leveszik rólad, de be leszel takarva, szóval senki nem fogja az intim részeidet nézegetni.
2021. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekem tályog miatt mellműtétem volt, és nem lehetett rajtam bugyi. Teljesen pucér voltam, de abban a pillanatban nem az érdekelt, hanem hogy élve ki is jöjjek a műtőből. Amúgy nyugi senki sem néz, engem zöld műtős takaróval letakartak, ameddig nem altattak.
2021. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
A könyököm eltört, pucéron műtöttek 2x.
2021. ápr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Altatásos műtétemnél (láb) meztelen voltam. Helyi érzéstelenítésben történő műtétem közben (szintén láb), bugyi, melltartó, plusz egy rám ötször nagyobb kórházi eldobhatós köntös volt rajtam.
2021. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
47%
Le kell tusolni előtte a kórház által adott fertőtlenítő folyadékkal tetőtől talpig. Azután a steril ágyban meztelenül várod a műtősfiút. Amikor megjön, átfekszel a szintén steril műtőasztalra, majd eltolnak műteni, meztelenül, letakarva. Az ébredés sokkal rosszabb, mint képzelnéd és eszedbe sem fog jutni, hogy van-e gatya rajtad.
2021. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!