Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen oltásra jelentkeztek?

Milyen oltásra jelentkeztek?

Figyelt kérdés

Ahol néztem AstraZeneca és Sinopharm van. Ti melyiket nyomnátok?

A közelben van AstraZeneca, de ide nem vagyok bejelentve. A bejelentett lakcímemnél Sinopharm van, az messze van. Jól láttam hogy bárhova jelentkezhetek? Vagy csak a bejelentett lakcímem közelébe?

Van vhol Pfizer?

Most kezdek utánanézni a dolgoknak de elég ellentmondásosak az infók. Csak viszi az energiám pedig így is van elég melóm. Örülnék a tippeknek.


2021. ápr. 28. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szabadon jelentkezni csak a Sinopharmra lehetett eddig, az Astra mai újítás, de több helyszín közül választhatsz, igen. Népszerűtlenek viszonylag, de nincs baj velük. Pfizer/Moderna nem nagyon lesz fent, különben nem fogyna a kínai. Esetleg az orosz még bekerülhet.
2021. ápr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén ma jelentkeztem astrára.
2021. ápr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Most az AstraZeneca és Sinopharm között filózok. Az előbbi felé hajlok. Én még mosószert is nehezen választok pedig azt nem szoktam belőni. Mindegy.
2021. ápr. 28. 23:03
 4/9 A kérdező kommentje:
2: Remek, miért Astrára? Miket mérlegeltél?
2021. ápr. 28. 23:04
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül inkább Astra, ott csak az zavaró, hogy 12 hét múlva kapod csak a második dózist, míg a többinék 3-4 hét után.
2021. ápr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hol olvastatok utána az oltásoknak? Lehet már túl fáraddt vok, de nem találtam jól összeszedett leírásokat amiket össze tudnék hasonlítani.
2021. ápr. 28. 23:21
 7/9 A kérdező kommentje:
Jól jönne vmi táblázat mindegyikhez ugyanazokkal a specifikációkkal.
2021. ápr. 28. 23:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Google - covid vakcina táblázat - lesz 300 ilyen cikk.
2021. ápr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Gyáá megvaam: [link]
2021. ápr. 28. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!