Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Akik idősek otthonában vannak,...

Akik idősek otthonában vannak, és valamilyen kórházi egügyi ellátásra szorulnak azokat a hozzátartozó elviheti a kórházba az egügyi ellátásra?

Figyelt kérdés
Pl fogászatra, fülészetre. Vagy mindent az idősek otthona intéz?
2021. máj. 3. 11:45
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
19-es tudom hogy igazat írsz. Az idősek otthonába kb egy évig senki sem mehetett be. Fodrászomnak az édesanyja úgy halt meg emiatt, hogy át sem ölelhették, nem is láthatták egymást. Őszinte részvétem!
2021. máj. 3. 21:04
 22/29 anonim ***** válasza:

C

4x lettem törölve. Csakazértis elmondom.

Tàvoli rokon volt. Pap, hàt miért nem tetszik enni?

Kislànyom, mert nem tudok felülni, s nincs, aki felültetne....

No ezért sem adtam sohasem Aput ilyen helyre. Itthon volt ágyban fekvő. Na és? Mikor baba voltam, ő pelenkàzott. Mikor beteg lett, én őt... Nincsen ebben szerintem semmi rossz. A betegség, az rossz. De emberileg, nincs

2021. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Ezt a kislànyom dolgot ezt nem én írtam. Fiam van. De mondjuk mindegy. Sose adjàtok a szüleiteket elfekvőbe. Borzalmas.
2021. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Kérdező. Apuval voltam. Minden nap. Fontos a foga. Megfizetjük, tessék kijönni. Senki. Nem vàllaltàk. Itt szenvedt szegény 2 hónapot a fog miatt. Amúgy ràkban 2 évet. Sose tettem volna elfekvőbe. Fél 5-kor zene. KV. Mert lefőztem. Itthon a saját àgyàban. 7-re megvolt a süti. Azt szerette a Papó. Egy kis tejjel, reggeli.
2021. máj. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Elment, elmúlt. Csak képtelen vagyok elengedni Őt. Olyan sok jót tanított nekem, míg betét volt, hogy gyerekkoromban sem annyit. Klisé, sok munka.
2021. máj. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
24-es igen, én megértem, de azokat is, akiknek a hozzátartozójuk 24 órás felügyeletet igényel, mert pl Alzheimer kóros, vagy pl ha szegényt pelenkázni, fürdetni stb kell, mert úgy leépült, nem biztos hogy egy sovány hozzátartozó meg tudja tenni. Az én nagypapám ebbe az állapotban volt, és egy falusi környezetben lévő, csaladi házból kiépített idősek otthonába tudtuk elhelyezni. Én az ott dolgozókról csak jót tudok mondani. Kórházi meg egyéb időskori ellátásról nem tudok nyilatkozni.
2021. máj. 3. 21:37
 27/29 anonim ***** válasza:
26. Természetesen megértelek.
2021. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ölellek, màs és màs àllapotodról vannak. Együttérzek.
2021. máj. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Mi az hogy itt vagyok e? Nem kotelessegem azonnal válaszolni neked ember. Normális vagy? Meg mi az hogy "pap" komolyan annyit nem tudsz leirni hogy papa? Azért szoktak őket lekotozni mert zavartak. Még ha akkor mikor ott voltál nála tiszta volt a tudata akkor is lehet olyan mikor bekattan. És mikor 70 idosre jut egy nővér akkor nincs idejük mindre odafigyelni hogy éppen ki indul el, ki tépi ki az infúziót, ki fest motívumot a falra a pelenka tartalmával. Amikor eveskor elengedik őket azt is nagyon sok beteg kihasznalja és éves helyett inkább csinál valami hülyeséget. De mindenkit megetetnek csak akkor gondolom még nem jutottak oda. De ha te épp ott voltál akár fel is vehetted volna a kanalat és megeteted. Nem tört volna le a kezed.

Ja, amúgy meg továbbra sem ez volt a kérdés.

2021. máj. 4. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!