Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek mit kellene...

Szerintetek mit kellene tennem? Kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Évek óta emésztési és erekciós zavarokkal küzdök. Az említett problémákhoz kapcsolódó szerveimet már mindenhogyan kivizsgáltattam, de semmi rendellenességet nem találtak a vizsgálatok. A kettő egyszerre kezdődött, biztos vagyok benne, hogy összefügg. Az orvosok azt mondogatják, hogy csak a stressz miatt van, ne aggódjak, majd elmúlik magától, de pont ellenkezőleg, súlyosbodik. És semmilyen összefüggés nem figyelhető meg az aktuális stressz szintem és a tünetek erőssége között, csak fokozatosan romlik a helyzet.

Olvastam arról, hogy a gerinc egyes részeinek sérülése okozhat ilyen jellegű panaszokat és nekem volt is egy kisebb sérülés nagyjából közvetlenül azelőtt, hogy ez az egész elkezdődött. Csak sokáig nem gondoltam, hogy fontos lehet, mert a gerincem csak 1-2 napig fájt utána, aztán semmi. Az jutott eszembe, hogy talán fizioterápia segíthet, de az orvosok szerint ez hüyeség, azt mondják, semmi köze hozzá. Azt érzem, nem vesznek komolyan. Gyógyszereket írtak fel tüneti kezelésre, de még azok se hatnak rendesen. Szerintem nagyobb a baj.

Orvosi vizsgálatokra már alig van ötletem mit lehetne még. Van még pár ritkább betegség, amit kivizsgáltathatnék, de furcsa, hogy eddig semmit nem találtak. És a Covid miatt csak sok pénzért juthatok eredményekhez. Ha tudnám, hogy ezen múlik a gyógyulás, akkor persze kifizetném, de újabb tízezreket kiadni a semmiért, már így is sokat költöttem felesleges vizsgálatokra. Mindig igyekeztem hallgatni az orvosokra, de eddig semmi eredménye.

Ti mit gondoltok? Érdemes lenne gyógytornászhoz fordulnom? Vagy valami más alternatíva? Küzdött valaki hasonlóval?



2021. máj. 3. 12:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Inkább idegsebeszt kellene keresned. Bár őszintén szólva nem hiszem hogy gerinc problémad lenne. Mert ha a lumbalis szakaszon történt valami károsodás az valóban okozhat merevedési zavart, szekrekedest, széklet tartási problémát de érintené a labaidat is amit viszont nem említettél.
2021. máj. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
A lábaimmal nincs semmi baj, de a másik kettő egyre súlyosabb. És az eddigi vizsgálatok semmit sem találtak.
2021. máj. 3. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!