Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem, hogy jóra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, hogy jóra forduljanak a dolgok?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz.


Na szóval 14 éves vagyok, atletizálok.

Ott találkoztam egy lánnyal (15), aki tetszik nekem. Mivel elég csöndes, nem igazán tudtam vele beszélgetni, meg mindig ott voltak a barátai..

És amikor lett facebook-ja később, rá is írtam, és órákon, napokon át beszélgettünk. Reggel az volt az első, hogy írjunk a másiknak..

Aztán pár hónap elteltével megmondtam neki hogy érzek, és erre megkérdezte hol lakok, milyen messze, mert ha van kedvem, és arra járok, hivjam fel, és kijön hozzám sétálni, beszélgetni.

Az volt a gond, hogy valamiért nem értettem, hogy ez mit jelenthet, és elkezdtek kéteheim lenni (mikor igazából azt jelentette ez, hogy ő is érez valami irántam)

Aztán ezen gondolkodtam, hogy mit jelenthet, és ez a téma ennyiben is maradt egy darabig..

Elérkezett a nyár ahol is volt egy országos bajnokság, amire a városomból négyen mentünk: 2 fiú, 2 lány. A szállásunk úgy volt, hogy a fiúk és lányok külön szobába voltak.

Este elmentek a lányok várost nézni az edzővel, én meg viccből csináltam egy képet a hasamról, amit felraktam instára. Amikor hazaértek a csajok, látta ő, és nagyon tetszett neki, azt akarta, hogy menjek fel hozza, had simogathassa meg (A másik lány az edzőnél volt). Fel is mentem, nagyon jól elvoltunk, megbeszéltük, hogy holnap is ugyan így.

Aztan mikor hazaértünk, beszéltem a legjobb barátnőjével (hívjuk csak V-nek, nem szeretném nevén nevezni), hogy hú de jó volt, és kérdezte, hogy ebből nem szűrök-e le valamit.

Aztan már tudta V, hogy tetszik nekem az a lány, és szerinte ő neki is tetszek én. Elkezdett kicsut kutakodni meg minden, és minden jól is ment. Aztan jött az edzőtábor, ahol valaki másba szeretett bele, vagy nemtudom, és V megérdeklődte, hogy érez-e irántam valamit.. és nemet mondott..

Alig akartam elhinni, muszáj volt nekem is rákérdeznem, de sajnos igaz volt..

Többen is probáltak segíteni, akik táborban látták hogy nézem, és ebből leszűrték, de nem tudtam mitévő legyek.. igen szomorú voltam.. mondták már hogy felejtsem el, lépjek túl rajta..

Vége lett a nyárnak, eltelt 1 hónap, de egyántalán nem tudtam.. mindig amikor rágondoltam, elkezdtem könnyezni, hogyan lehettem ilyen hülye..

Aztán V rám ír, hogy még szerinte biztos érez irántam valamit, mert amikor szó volt rólam, azt mondta az a lány (hogy ne legyen szóismétlés mindig, N), hogy most már miért nem írhatok neki, tök szar érzés, biztosan elfelejtettem már..

És itt lennénk napjainkban, nemtudom mit kéne tennem, mert amikor megérdeztem, nemet mondott, de még van esélyem nála. Akkir most mi van?


Nagyon kérlek titeket, segítsetek, egyszer már majdnem elvesztettem, nem akarom mégegyszer..



2016. okt. 23. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
írj neki, sztem most ő is akarja
2016. okt. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj rá, és beszéljétek meg.
2016. okt. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De hogy? Mit kéne írnom?
2016. okt. 23. 11:32
 4/5 anonim válasza:
fürgyé le
2016. okt. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Írd le neki azt, amit érzel. Először indítsd ezzel a 'Szia. Hogy vagy? Mizujs?' dologgal, és, ha egy kicsit elmélyültebben kezdtek beszélgetni, tapintatosan, utalósan írd le neki, hogy Ő nagyon fontos neked, és, hogy nagyon szereted, vagyis azt, amit érzel.
2016. okt. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!