Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pfizer után tapasztaltál...

Pfizer után tapasztaltál egyhe viszketést,mintha hangyák mászkálnának rajtad?

Figyelt kérdés
A testeden,nem csak az oltas helyén
máj. 4. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Közvetlenül utána igen, de nem az egész testemen, csak az oltás oldalán karból, vállból kiindulva.
máj. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam ilyet közvetlenül utána mindkét kézfejemen, de hamar el is múlt. Nekem is különös érzés volt.
máj. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. (Nálam izom- és ízületi fájdalom volt, aznap délutántól másnap estig.)
máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb 6-8 órával az oltás után zsibbadt az egész karom. (igen, ilyen "hangyamászkálósan")
máj. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nálam ez a 3.nap jelent meg. Ma vagyok a 4.napon. nem tudom van e köze az oltáshoz.
máj. 4. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!