Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lemondjam az időpontot a...

Lemondjam az időpontot a bőrgyógyászaton, vagy érdemes elmennem? (képpel)

Figyelt kérdés

(A képek egyesek számára felkavaró lehet)


[link]


Áprilisban megjelent valami a lábamon, amire azt hittem, hogy benőtt szőrszál, de már akkor volt bennem egy érzés, hogy ez más. Sőt, poénkodtam is azzal, hogy szemölcs.


Enyhe kitüremkedés volt ott, és próbáltam kiszedni a szőrszálnak vélt dolgot. Nem foglalkoztam utána vele, majd begyulladt. Nagy, gennyes vörös dudor volt körülötte. Fájt, sétálni is nehezebben tudtam.


Ez utána csökkent, és azt hittem vége, majd április 30-án újra kezdett vörösödni, melegedni. Aztán betadinnal kezelgettem úgy tűnt hat, azt hittem már jó lesz majd 6-án újra vörös lett és meleg.


Most úgy érzem talán meggyógyult, szépnek tűnik, kemény részt se nagyon érzek a bőröm alatt, de tartok attól hogy megint tévedek azzal hogy vége és begyullad újra és megint nőni kezd az keménység.


Ti elmennétek az orvoshoz a fentiek tudatában?



2021. máj. 9. 13:50
A kérdező szavazást indított:
Menj el
Ne menj el
15 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyulladt állapotában kellene elmenni. Azzal nem tud mit kezdeni a doki, hogy "ilyen volt".
2021. máj. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor kértem időpontot amikor megint problémásnak tűnt, és most kezd szép lenni megint.


Elmenni úgy, hogy nem látszik semmi. Nem akarom azt se hogy hülyének nézzenek. De ha meg lemondom és utána pár napra megint begyullad és úgy időpontot kérni megint. Aztán lehet megint úgy kapnék időpontot hogy nyugodt állapotban lenne mire megyek.

2021. máj. 9. 13:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menjél el, a május 9-i fényképen sem egészséges a bőröd, lehet, hogy elfertőződött, amikor megpróbáltad a nem létező szőrszálat eltávolítani.
2021. máj. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Menj el.Ez kullancs csípés.
2021. máj. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!