Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek igy nyár elején...

Szerintetek igy nyár elején is érdemes elmenni anyajegyet leszedetni? Sokat napozok, szolizni is szeretek és vannak veszélyes kiálló anyajegyeim, de azt hallottam hogy nyár elején már nem vállalják ezeket

Figyelt kérdés
Menyibe kerül az anyajegy leszedése?

2015. máj. 28. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem szedik le, mert örökre megmarad a helye, mert az új bőr világosabb, mint a napsütötte bőr!

Nekem 10E-ért szednek magánrendelésen 30 percen át bármit, sokat.

Államiban ingyen.

2015. máj. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyár előtt ne, mert a napfény nem tesz jót a hegnek.

Ha akarod vagy fontos, akkor nyilván leszedik nyáron is, de ha nem fontos, akkor inkább ne.


SOk anyajeggyel meg inkább nagy ívben kerüld a szolit.

2015. máj. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Nekem épp a tegnap előtt szedtek le 2 anyajegyet a hátamról. Még van 1 db amit le szeretnék szedetni, mert nagyon zavar. Én is sokat napozok és szolizok. Most, hogy leszedték varratszedés után csak leragasztva fogok napozni. Sebészetre mentem az sztk-ba és kaptam időpontot. Teljesen ingyen leszedtek egyszerre kettőt.
2015. máj. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!