Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi ez a Pfizer-hype???

Mi ez a Pfizer-hype???

Figyelt kérdés

Hirtelen mindenki szakértö lett s meg van gyözödve róla, hogy ezt maga a Jóisten kutyulta. Ennyire jók a marketingesei vagy...?? Kísérleti új technológia, ugyanúgy fogalmunk sincs még, milyen hatása lehet majd. A haláleseteiröl is alig hallani, bezzeg a gonosz Astra.

Ennyire manipulálható sok birka ember?



2021. máj. 11. 17:42
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Szerintem nem kell ezen problémázni.
2021. máj. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%

A Pfizerrel oltották az idősotthonokban a lakókat és az ápolókat is. A rendvédelmiseknek, kismamáknak ezt adják, meg a gyerekeken is kísérleteznek ezzel. A kínait, oroszt, Astrát. bárkinek beadják 18 év felett. Modernaból is keveset hoztak.

Nem tudom kellene ezen logikázni, hogy melyik okoz majd évekkel később valamit, ha már BillG és társai népességet akarnak csökkenteni 😀🤷‍♀️

Ez csak egy észrevételem volt, nem kell velem foglalkozni 😄

2021. máj. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
48%

Hát figyelj,egy terhes nőnek azt mondják csak ezt kaphatja. Egy kiskorúnak azt mondják ezt kapod a biztonság kedvéért. Öregek betegek stb.


De én nem vagyok szar helyzetben én szervezetemnek jó lesz másik is... Hát egy fenét! Ha olyan jó a cucc akkor én is azt kérem.

2021. máj. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
13-as pont fordítva értettem. Talán a P lesz az, ami később problémás lesz 😏
2021. máj. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
63%

Az ez a nagy Pfizer hype hogy bizonyítottan annak van a legkisebb mellékhatási és megfertőződési rátája...

Nem birkák az emberek, attól hogy a elérhető legjobb szert akarják megkapni ha már be kell oltatniuk magukat

2021. máj. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Egy éve fejlesztették ki, még hosszú távú mellékhatásokat senki sem tud mondani. A helyi reakció, pedig nem az.
2021. máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Őszintén en sem ertem. Nem egy rossz vakcina szerintem sem. De ha ok fizettek volna se tapostam volna agyon embertársaimat a free pfizer akcióban valamelyik hétvégén 🤦🏼‍♂️ Astrat kaptam. 32 éves no vagyok. Pont annyi esélyem volt rá hogy verrogot kapjak tőle mint a pfizertol. Mert nem tudom hanyas baromi nagyot téved. A pfizernak és a modernanak is vannak bizony regisztrált verrogos esetei. És ez a PR rész, hogy az emberek erről nem tudnak, mert nem ezt nyomjak az arcukba. Magyarul talán nem is találni erről semmit. En is angolul találtam cikket a témában.

Az tény hogy a pfizer hatekonyabbnak tűnik eddig, de szerintem a 80%-os védelem is jobb a 0-nal és a pfizer se 100%. Majd ha tényleg az lesz a legjobb az adatok alapján mikor kifutnak a vizsgálatok (pl lehet lesz amelyik lassabban de hosszabb távú védelmet ad stb), akkor majd megveszem a patikában azt amelyik a legjobb, ha már annyi lesz hogy árulni fogjak és kész 🤷🏼‍♀️

2021. máj. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
90%

Semennyire sem vagyok oltásellenes, én mondtam a leghangosabban, hogy mindenki oltassa be magát kb. bármelyikkel, ami jut. Teljesen megbízom a tudományban, orvosokban.


Teljesen egészséges, 29 éves nő vagyok, mégis kikezdett a Pfizer. A 10. napon az oltás helyén egy fekély szerű, borzasztóan nehezen gyógyuló seb alakult ki, valamint az egész karom iszonyatosan elkezdett újra fájni (nem úgy, mint rögtön az oltás után), aztán olyan is, mintha belül remegne, és folyamatosan olyan érzés van benne, mint mikor zsibbadás után kellemetlenül "újjáled". 3 orvosnak mutattam meg, és senki nem tud érdemben segíteni, csak találgatnak, hogy vszeg begyulladtak a környéki idegek. Közben az azonos oldali lábamban is elkezdtem fura zsizsegéseket érezni, de nem tudom, összefügg-e.

Álmomban nem gondoltam volna, hogy pont ez lesz a Pfizertől, de ettől nem beszélnék le róla senkit, mert tudom, hogy ritkaság az, ami velem történik. De ettől még borzalmas érzés, hogy teljesen egészséges, sportos fiatal nőként ebbe csöppentem bele és nem tudom, hogyan tovább, egyáltalán merjem-e kérni a 2. adagot, folyamatosan félek, hogy rosszabb lesz, lebénulok.

2021. máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
18 nem olyan ritka. Astrasok és szputnyikosok is számolnak be ilyesmiről. Egyre biztosabbnak tűnik, hogy ezek a túlzott immunvalasz miatt vannak. Néhány ember szervezete kicsit tulporgi ezt a védekezést.
2021. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Az Astra csak 70%-os védettséget biztosít, míg a Pfizer 90-et. Sokkal jobb ez utóbbi.
2021. máj. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!