Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az emberek miért nem mennek...

Az emberek miért nem mennek el a második oltásra?

Figyelt kérdés

Szerdán oltottak be. Viszonylag későn mentem, késő délutánra volt időpontom. Az ott dolgozók közül többen is rázták a fejüket, hogy milyen dolog már ez, 80(!) oltás megmaradt.

80 ember nem jött el a második oltására. Én meg ültem ott, hogy miért nem.

Elfogadom, ha valaki nem oltatja be magát. De ha csak azért megy el az első oltásra (és veszi el más embertől a lehetőséget), hogy legyen kártyája, azt nem tudom megérteni.

Milyen más indoka lehet erre valakinek? Ha pozitívan állok hozzá, akkor mind a 80an utánam jöttek, vagy éppen közbejött nekik valami halaszthatatlan.

Ti hogy tudjátok tolerálni mások felelőtlen döntéseit?



2021. máj. 13. 22:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%
#10 ja mert neked nem az a fontos, hogy ne betegedj le és hogy minél előbb meglegyen a nyájimmunitás, hanem az, hogy Pfizerrel oltsanak. A te sznobizmusod miatt meg másokat cseszegetsz. Gratulálok🤣
2021. máj. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Én megértem, ha valaki vár valamilyen oltásra, plusz néhány oltást különböző betegségek miatt nem is kaphatnak bizonyos emberek.
2021. máj. 15. 11:39
 13/18 anonim ***** válasza:
38%

11

Szóval én vagyok a veszélyes, mert várok, aki meg direkt nem megy a 2.-ra az rendes, derék gyerek.

2021. máj. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
74%

A teljesen jogellenes, értelmetlen, szánalmas törvények miatt mennek el csak az elsőre a kártya miatt. Hozzáteszem ha a másodikra elmenne sem kapnátok hamarabb vakcinát birkák. Az, meg hogy pont pfizerre menne mindenki külön gáz több okból is (én nem akarok oltatni, de ha fogok sem azzal).

Na, tehát nem kell szitkozódni a törvényekkel van baj nem az emberekkel te meg ha oltatni akarod magad akkor elmész és felveszel egy másik vakcinát nem úgy mint a sok birka mert nekik pfizer kell. Védettség kell vagy az hogy birka legyél? Tekintve hogy nem túl sok ember ért a gyógyszerekhez/oltásokhoz inkább adasd be azt amit ajánlanak ne azt amiről jót hallasz a többi birkától. Krumplival megvehető agyatlanok...

2021. máj. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

#14 így van, ha én legalább már egyszer beoltattam magam, akkor ne ugasson nekem olyan, aki még egyszer sem, pedig van bőven oltás. Nyilván nem arról beszélek, aki valamilyen okból csak Pfizert kaphat, hanem a többi idiótáról, aki arra vár, mintha bármivel jobb lenne a többinél. Ebből látszik, hogy mennyire sok a tájékozatlan, buta, befolyásolható ember. Mint mikor Elon Musk bármit posztol Twitteren és mindenki azt követi ész nélkül. Ő is minden posztjával az emberek idiótaságát használja ki.


Egyébként majd ha fura mellékhatásokat tapasztalsz magadon még hetekkel is az első oltás után, akkor lehet neked sem lesz kedved a másodikhoz. Eddig sem volt rám veszélyes a vírus és a környezetemre sem, sőt olyat nem is ismerek, aki koronába halt volna meg, csak olyanokat, akik az oltás után nem sokkal. Azért ez elgondolkodtató. Ja és Pfizert kapott idősekről és egy 36 évesről beszélek.

2021. máj. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
66%
Szépen letiltják a kártyátokat, ennyi.
2021. máj. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
46%
Azonnal visszavonnám a kártyát,ha nem venné föl a kis delikvens a 2. óóótást!
2021. máj. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

"teljesen jogellenes, értelmetlen, szánalmas törvények"


Legalább akkora jogász vagy, mint virulógus. Legfeljebb alaptörvényellenes törvény létezik, a jogellenes törvény fából vaskarika, paradoxon.

2021. máj. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!