Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az applikációt már elfogadják...

Az applikációt már elfogadják kártya helyett? (Covid oltási igazolvány)

Figyelt kérdés

Még április végén oltottak, nem jött meg a kártyám, úgy sejtem, elkallódott...

Nyilván utánamegyek majd, amint sikerül eljutni a kormányablakba, de addig is, az eeszt appos igazolást elfogadják már kártyával egyenértékűnek? Vagy úgy veszik, mintha nem lenne?


2021. máj. 15. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, még csak tesztüzemben működik.
2021. máj. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hivatalosan még nincs benne a közlönyben. Ez persze változhat elég hamar, de egyelőre nem jó semmire.
2021. máj. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szuper. :( Köszi!
2021. máj. 15. 15:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

2-es

Biztos, hogy bent volt valamelyik Közlönyben, mert a hatályos jogszabályban is benne van már.

2021. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy tök nem egyértelmű. Fent van a govos oldalon, hogy letölthető, de ott is tesztüzemnek írja.

Viszont azt is írja, hogy az olyanoknak hasznos az app, mint én, amikor elkallódik a kártya.


Meg olvastam olyat is, hogy a qr kód nem olvasható simán (a kártyáéval ellentétben), hanem speckó app kell hozzá. Na most ha az étterem/mozi/tökmindegy személyzete nincs a speckó eeszt control app birtokában, akkor nem tudja ellenőrizni, hogy mit villogtatok neki.

Kész káosz. :(

2021. máj. 15. 23:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Enis ezzel szenvedek -.- mire megjon a kartya mar feloldanak mindent.. folosleges volt az oltas ha nem kuldik.. bar megszoktam h ezek csak atbsznak meg hazudnak.. most tuti elmegyek majd szavazni... mind1 ki csak ne ezek
2021. máj. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát én ma (ami már tegnap :D) feljártam vele.

Ugye a hivatalos oldalon ott a cikk, megosztották fészen is a hivatalos oldalon, használható, minden, a jogszabályt is megtaláltam, amit egy korábbi válaszoló írt.


Ma pont ikeában voltunk vásárolni, na mondom akkor letesztelem.

Kérdeztem az infópultos kislányt, lehet-e így. Hááát, ő nem tudja, várjak, utánakérdez. Tényleg korrekt volt, a fél vezetőséget végigtelefonálta, hogy erre ki válaszolhat, mire elirányították valami főmuftihoz, aki megmondta, hogy persze, elfogadják.

Mondom szuper.

Ehhez képest az étteremtől a biztiboj olyan paraszt módon hajtott el, hogy köpni nyelni nem tudtam.

Leszarja az appot, kártya és kész, mi, kivel beszéltem lent, olyan nincs hogy nekem ezt mondták, csak kártya, kész, ő biztosan nem kérdez rá, nem fog telefonálni, az ő főnöke ma nem dolgozik, más meg ne mondja meg.

Úgyhogy így nem teszteltem le az appot. :D

2021. máj. 17. 00:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi Pünkösdkor utaznánk a családdal, már két hotel is azt mondta, hogy kártya nélkül el se induljunk, az app nem érdekli őket. Az a poén, hogy április elején oltottak... De még mindig nem jött meg.
2021. máj. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as

Úgyis rossz idő lesz.

2021. máj. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!