Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mondta Gulyas a kormanyinfon,...

Mondta Gulyas a kormanyinfon, hogy a legoptimistabb becslesek szerintem 5 es fel, 6millio oltott ember a maximum, aki beoltatja magat. Ugye ez nem azt jelenti, hogy utana leallitjak a regisztraciot? Tudom, h rengeteg vakcina van.

Figyelt kérdés

de akkor miert hangsulyozzak ki allandoan, h mennyi a max, aki be oltatja magat, hogy mennyi a max. szam? (Szerintuk)


Mondta Gulyas h le fog lassulni az oltasi program 5 millio utan, 5 es fel, 6millio az optimalis eset.


Mondta, hogy lezarul az, hogy oltasszamhoz kotnek a tovabbi enyhito intezkedeseket.

Ezekbol sem kovetkezhet az, h lezarjak a regisztraciot? (szerintem nem)


Mondta, h a tovabbi unios vakcinabeszerzesbol nem ker az orszag, mert vakcina van boven, es meg jon is.

Abbol sem kovetkezik, h lezarhatjak a regisztraciot, h nem kernek tobbet az uniosbol?

2022 vegeig tobb, mint 10millio vakcinat rendelt.


Tudom h sokkal tobb a vakcina, mint amekkora az oltasi igeny.


Izgulok egy kicsit. Szerintem ezek utan sem allitjak le, de a ti velemenyetek is erdekel. Koszi...


2021. máj. 20. 12:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Ezután jön az, hogy kötelezővé és egyben fizetőssé teszik.
2021. máj. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kotelezove nem fogjak tenni, tobbszor is nyilatkoztak.
2021. máj. 20. 12:26
 3/16 A kérdező kommentje:
Most mar nem szeretnenek szamhoz kotni enyhiteseket, mert nem tudjak h elerik-e. A fertozottsegi adatokhoz kotik. Ugye ebbol sem kovetkezik h leallitjak?
2021. máj. 20. 12:31
 4/16 A kérdező kommentje:
A vedekezesnek, intezkedeseknek az a szakasza, amelyet az atoltottsaghoz kotnek, lezarult, mert nem tudjak, h elerik-e a 6milliot. Ugye ebbol sem lesz az h lezarjak? Szerintem nem, mert mindenkit arra buzditanak h oltassa be magat, mert minel tobben vannak beoltva, annal jobb.
2021. máj. 20. 12:34
 5/16 A kérdező kommentje:
A kerdesekre valaszoljatok, kerlek. Mondtak h rengeteg vakcina van, sztem nem allitjak le. Velemeny?
2021. máj. 20. 12:35
 6/16 A kérdező kommentje:
Valaki? Velemeny?
2021. máj. 20. 12:37
 7/16 A kérdező kommentje:
Szerintetek?
2021. máj. 20. 12:55
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem zarul le, hiszen az az erdekuk, hogy minel tobben beoltassak magukat.
2021. máj. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért parázól ennyire ezen a regisztrációt, nem értem.

Ezután is lesz lehetősége bárkinek az oltásra, múltkor valamelyik korház hirdette hogy időpont nélkül is lehet menni, vagy egy telefon a házi orvosnak és intézi

2021. máj. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10-es, mert ostoba. Azért. Naponta írja ki a kérdéseit.
2021. máj. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!