Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegyet kellett e már...

Anyajegyet kellett e már eltávolítani, ha igen mennyire fájt és hogyan csinálták?

Figyelt kérdés
2021. máj. 21. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen és nem fájt. Kivágták.
2021. máj. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, én direkt eltávolíttattam annyit amennyit csak lehetett. Először beinjekciózták a területet érzéstelenítővel (ez valamennyire fájt) utána pedig szikével kivágták, majd összevarrták. A varrat fájt vagy két-három napig, utána nagyon viszkedni kezdett, majd körülbelül 1 hét múlva kiszedték. Sajnos a heg az látszik, de inkább az legyen mint a gusztustalan fekete bibircsókok, amik ráadásul be is akadtak a melltartóba folyton, stb.
2021. máj. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minimális fájdalom volt, ha vágták. A lézeres "égetés" meg csak büdös...
2021. máj. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anyajegyet soha nem égetnek, mindig vágnak. Az a szemölcs
2021. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt tudom mondani mint az előttem lévő, az érzéstelenítő némileg fájdalmas, szikével szedik ki és a heg is egész nagy lesz az anyajegy méretéhez képest.


Bár valóban nem valami jó buli, az anyajegyeket nem véletlenül szedik ki. Ha bőrgyógyász mondta hogy szedjék ki akkor lehet hogy valami elváltozást lát rajta. Kicsi rá az esély, de pl. melanoma is lehet ami halálos kimenetelű ha nem kezelik. Nem ijesztegetni akarlak, csak meggyőzni az anyajegyek kiszedésének fontosságáról ha esetleg a beavatkozás kellemetlenségei eltántorítottak volna ettől.

2021. máj. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 vagyok, az "előttem lévő" részt a második válaszolóra értem.
2021. máj. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!