Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Azzal lehet valamit tenni, ha...

Azzal lehet valamit tenni, ha illetéktelen dolgok vannak az én TB-mre terhelve?

Figyelt kérdés

Gondolom ebből nekem nem lesz problémám, de azért bosszantó, hogy valakit így kezelnek, hogy az én TB-mre.


Van pár dolog beírva, ahol én soha életemben nem jártam..


2021. máj. 22. 00:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Hűha, és erre hogy jöttél rá? Én a helyedben akkor is utána járnék, ha egy egész napod rámegy. Mivel ez a hét már csonka (a mai napból hátralevő kevesebb, mint 4 óra - munkaidő szempontjából, és a holnapi eleve csonka nap (pénteken nem szoktak az irodákban 16 óráig dolgozni), én a héten már lehet hanyagolnám, de a jövő héten hétfőn, vagy ha hétfőn esetleg szünnap van (sok helyütt van), akkor legkésőbb kedden bemennék, és kideríteném, mi a helyzet. Arra pedig, aki az én káromon habzsi-dőzsizik az eü-ben, bizisten rádönteném az asztalát.
2021. máj. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy mást kezelnek. Lehet, az egészségügyi intézmény zsebelt be így pénzt az államtól.

Amikor bevezették, hogy az ügyfélkapun a betegéletútban meg lehet nézni, én is megnéztem, és én is találtam érdekes dolgokat. Ritkán jártam orvoshoz, de amikor szakrendelésre kellett mennem nagyon ritkán, mindig utána jelentek ezek meg. Mivel az életemre nem volt befolyással, így nem foglalkoztam vele. Mondjuk ha lett volna közte olyan, ami mondjuk befolyásolna egy munkaalkalmasságit, tuti kivertem volna a patáliát.

Amióta viszont fel kell tölteniük minden eredményt az EESZT-be, azóta ezek szerencsére megszűntek. Na meg most már rendszeres orvoslátogató vagyok, drága vizsgálatokkal és kezelésekkel, lehet, ez is befolyásolja.

2021. máj. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!