Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fejfájásra hatásos gyógyszer? 😕

Fejfájásra hatásos gyógyszer? 😕

Figyelt kérdés

Nyaki gerincből kiinduló, zsibbadással is járó, erőteljes fejfájásom van, orvoshoz nem tudok menni...


Flectorin jutott még eszembe, de nem tudom, ilyen problémára mennyire lenne jó.


Esetleg tudna valaki ajánlani valamit? 🙏



2021. máj. 22. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Algoflex
2021. máj. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem használt, már próbáltam...de azért köszönöm
2021. máj. 22. 21:02
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Analgesin Forte 550 mg, Xilox por vagy Flector por (Mindhárom vényköteles)
2021. máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Diklofenák tartalmú gyógyszer (pl. Cataflam) ?
2021. máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Algopyrin. Vérnyomást is érdemes lenne mérni.
2021. máj. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Tobb, mint 8 fele fajdalomcsillapitot probaltam iden fejfajasra es nekem csak a Quarelin hatott, a tobbi csak ugy, ha kavet ittam melle (nem szoktam) es gorcsoldot is vettem be... Nekem pl az Advil, Aspirin soha nem hatott, a cataflam csak mikor menstrualok es akkor is nospaval meg algopyrinnel... Quarelinnek adj eselyt :)
2021. máj. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Kaptál mostanában kínai vakcinát?

Amúgy tudom,hogy nem a kérdésre válasz,de valószínű nyaki sérved van,érdemes lenne ezt kivizsgáltatnod.

2021. máj. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

Aki a 3-as 4-es és 5-ös választ lepontozta, az kérem írjon már akkor valami bölcs választ a kérdés alá, ami használható is, ahelyett, hogy remegve nyomkodja a pirosat ész nélkül. Köszönöm!

3-as voltam

2021. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Flector Rapid. Nekem ezt kivéve semmilyen fájdalomcsillapító nem használ a migréneimre, de ez még a legdurvábbat is 15 percen belül elmulasztja. Másnak is ajánlottam már szintén erre a problémára és neki is bevált. Tudom, hogy valamivel erősebb gyógyszer, mint az átlag, de ha már mindenképp gyógyszert kell bevennem, akkor olyat veszek be, ami használ is.
2022. febr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!