Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy kell lemondani időpontot...

Hogy kell lemondani időpontot online foglalásnál? A telefonszám azt mondja be, hogy hétfőtől-péntekig lehet őket hívni. Nem tudtok olyan számot, ahol lehet töröltetni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 24. 09:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Olyat lehet csinálni,hogy holnap odamegyek az oltópontra? és megmondom, hogy töröljenek?, nem beoltatni akarom, gondolom azt úgyse fogják engedi, hiszen nincs időpontom, de szerintetek ezt lehet? Félek a telefonszámot sose fogják felvenni. Vagy elküldenek a ....-ba?
2021. máj. 24. 09:46
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap próbálkozz megint a telefonálással, úgyis hívnak, ha nem mész el, aztán majd akkor kiütnek a rendszerből.
2021. máj. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem hívtak, ma reggel lett volna az időpont, már tegnap is próbáltam telefonálni napközben, de az automata veszi fel, hogy ekkor és ekkor lehet a számot hívni, mivel mobil szám, azt hittem, hogy nem lesz gond.
2021. máj. 24. 09:51
 14/18 anonim ***** válasza:
Jaa, akkor hagyd annyiban. Majd holnap telefonálsz esetleg, ha nagyon aggaszt a dolog és mégis szeretnél oltást kapni. Amúgy nálunk pl a háziorvos nem látta, hogy én foglaltam időpontot oltásra, szóval, ha attól félnél, hogy a sor végére kerülsz, akkor amiatt ne aggódj. Ha pedig amúgy se akarsz oltást teljesen mindegy, hogy nem ütötték ki.
2021. máj. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Persze szeretnék oltást, azért vagyok ideges, hogy nem lehetett lemondani :(
2021. máj. 24. 13:51
 16/18 anonim ***** válasza:
De akkor nem értem, hogy ha már oda akartál menni lemondani, akkor beoltatni miért nem akartad magad?:D nem kötekedésből kérdezem, félre ne érts, csak nem értem a logikát.
2021. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy holnap tudnék odamenni jelezni személyesen, ma nem tudtam odamenni, tegnap ezért telefonáltam, azt feltételeztem, én balga, hogy mobilszám van megadva, akkor azt valaki fel fogja venni.
2021. máj. 24. 15:26
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem szeretném részletezni miért nem tudtam ma menni, de én normálisan előző nap akartam szólni, mondom ezért vagyok kiakadva, hogy minek adnak meg mobilszámot? Azt hittem a helyé a mobilszám és aki épp ottvan az felveszi, álmomban nem gondoltam volna, hogy nem lehet őket elérni.
2021. máj. 24. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!