Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Haloperidol Richter 1,5 mg...

Haloperidol Richter 1,5 mg milyen betegségre való?

Figyelt kérdés
milyen betegségre való voltam pszichológusnál ezt írták fel nekem, szorongásra, negatív gondolatok, negatív érzés, úgy mond a negatív gondolataim miatt teremtett hamis érzelmeket teremtek és azokat elem át és az igaz érzelmeim elnyomom... Állítólag depressziós is vagyok.. Ezt írták fel azt mondják elég durva gyógyszer és megváltoztajta az embert..

2021. máj. 26. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Mániás depresszióra szokták, és skizofréniára is, például. Biztos, hogy nem pszichológus írta fel, hanem pszichiáter. Szedtél már másféle gyógyszert, ami nem használt, hogy ezt a nehézágyút dobták be?
2021. máj. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A pszichiáter okkal írta fel neked ezt a gyógyszert. Ahogy 1# is írta, rengeteg mindenre adják, a te esetben pl. erős szorongásoldó és téveszmék kezelésére is.
2021. máj. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom az az igazság... Csak úgy fél írta mondta hogy szedtem e valamilyen gyógyszert mondom neki doktor úr atarax amit szedtem és fel írta nekem ezt.. És ez milyen fajta gyógyszer gyugtato hatású? Azt hallodtam ezek tompitsák az érzelmeket és még változásak az embert agyhalott lesz a vége..
2021. máj. 26. 18:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha jól be van állítva a gyógyszer, azért "agyhalott" nem leszel. Ha sok panaszt okoz, jelezd az orvosnak.

És néha sajnos muszáj szedni a gyógyszert, hogy viszonylag rendezettek legyünk.

2021. máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!