Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bromocriptin richter 2,5 mg...

Bromocriptin richter 2,5 mg gyógyszer szedése során milyen mellékhatásaitok voltak? Napi 2*1 et kell szednem orvosi javaslatra.

Figyelt kérdés
2017. febr. 23. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Olvasd el a gyógyszered utasítását. Tul képen mire való ez a szer? Keressük ki mi? Hadd szórakozzunk.
2017. febr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem napi fél szemet kell szednem 3 hónapig.

Kedden vettem be az elsőt.

Elájultam, folyton bedugult az orrom, fájt a fejem, szedültem, borzalmas hányingerem volt és vibrált a szemem. Éjszaka szinte semmit sem aludtam.

Tegnap már csak hányinger volt és szédülés.

Kiváncsi vagyok meddig fog tartani.

Nekem az összes mellékhtás jelentkezett.

2017. febr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves Első! Remèltem hogy csak olyan ember veszi a fáradtságot hogy válaszol, aki tisztában van ezzel. Èn tisztában vagyok vele, tudom mire kaptam. De azokra vagyok kiváncsi akik szedtèk. Te nem. Akkor ne rabold mások idejèt.
2017. febr. 23. 19:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmi mellékhatást nem okozott. Napi fél szemmel kezdtem. Én is 2x1-et szedel most már
2017. ápr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Nekem abba kellett hagynom mert a gyomromat kicsinálta. Amúgy se jó mert refluxom van és sokszor fáj, ez meg rátett egy lapáttal. Hiába kaja előtt vettem be és biztonság kedvéért ettem is közben ugyanolyan rossz volt.

Azóta nincs bajom. Úgyhogy nekem nagyon nem volt jó ez a gyógyszer.

2017. ápr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!