Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van itt olyan súlyos allergiás...

Van itt olyan súlyos allergiás (anafilaxia), aki kapott már covid oltást?

Figyelt kérdés
Azt a tájékoztatást kaptam, hogy elméletben van erre mód, de csak bizonyos kórházak vállalják. Ismertek olyat, aki tényleg ilyen eljárással kapott oltást, foglalkoznak ezzel most, vagy egyelőre egységesen nem oltanak ilyen kórtörténettel?

2021. máj. 27. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Oltanak, csak eleve ilyen célre “kiadott” helyen. Ott jobban megfigyelnek és készenállnak az azonnali kezelésre, ha szükséges.

Pesten korányiban van ilyen részleg.

2021. máj. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak a gyógyszerre vagy oltásra adott anafilaxiás reakció számít. Én egy ételre adok ilyen immunválaszt, senkit nem érdekelt, beadták a Pfizert.
2021. máj. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze. Csak anesztesek vannak az oltóponton, ha van valami gáz, tudjanak lépni.

Esztergomban biztos van, azt tudom, pedig annyira nem speckó kórház....

2021. máj. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!