Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Meddig kell benntmaradni egy...

Meddig kell benntmaradni egy perforációs vakbélműtét után a kórházban?

Figyelt kérdés
Tudom sok ilyen kérdés van, de 5-6 évvel ezellőtieket találtam csak, azóta gondolom sok minden változott.

2021. máj. 30. 01:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétumot nem tudok mondani, de szerintem 2-3 hét max. Nekem nem perforált, de 1 hét után hazazavartak már. (ez 8 éve volt mondjuk)
2021. máj. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2-3 hét? Jézusom.... :(
2021. máj. 30. 02:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy van-e szövődmény, nincs erre egy sztenderd. Antibiotikumot biztos, hogy adnak, aztán ellenőrzik, hogy van-e gyulladás. Az idő alatt lesz-e láz, stb.
2021. máj. 30. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt hasi nagyműtétem, a hetedik nap hazaküldtek.
2021. máj. 30. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem perforált. Kedden megműtőttek délutám, szerda reggel haza küldtek. Perforálttal kb 3-4nap. Covid miatt minden felgyorsult. 😏😔😔😔
2021. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!