Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » EESZT-ben ügyfélkapu után...

EESZT-ben ügyfélkapu után eljutok, hogy beírjam a TAJ-számot, zölden felvillan, aztán sikertelen a belépés. Hogyan jussak el a QR-kódomig?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos és sürgős lenne, mert védettségi igazolványra várok 05.18. óta és kellene, hogy legelább a mobil appot használhassam! Hívtam az eeszt-t, de már nem dolgoznak, az oltóponttól meg átküldtek a kormányablakhoz, de már ők se dolgoznak hétfőig...

2021. jún. 4. 17:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Qr kód csak a kártyán van rajta. :) Amúgy töltd le az appjukat ott betudsz lépni,és megtudod mutatni hogy védett vagy. Vagy van ügyfélkapud?
2021. jún. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

#1


Bocsi, a kérdésért, de ha valakinek nincs ügyfélkapuja és nem jött még meg a kártya, akkor anélkül nem is lehet az EESZT-t igánybe venni? Mert ugye most elméletben a második oltásig nem küldenek kártyát, az meg így elég gebasz, mert júli eleje mire megkapom :(

2021. jún. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen anélkül nem lehet. Ügygélkapu kell hozzá.
2021. jún. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

#3


Köszi, akkor szívás, meg kell várnom a kártyát, hogy bescannelhessem a kódot :(

2021. jún. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.:(
2021. jún. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Van ügyfélkapum és be is jelentkeztem, tényleg eljutottam sokáig, csak kiír egy olyat, hogy "taj autorizáció",zölddel elfogadja, aztán azt írja hogy próbáljam újra..
2021. jún. 4. 17:56
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha ügyfélkapuval bejelntkezel,már nem kér tajszámot,most néztem meg.:)
2021. jún. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Dehogyisnem.
2021. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tőlem nem kért,most néztem :)
2021. jún. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Eeszt.gov.hu
2021. jún. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!