Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mandulát kivetetni 24 évesen...

Mandulát kivetetni 24 évesen érdemes? Tapasztalatok érdekelnek.

Figyelt kérdés

2021. jún. 5. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt korban nagyon fájdalmas és lassan gyógyul. Az orvos akkor javasol iylet, ha komoly problémát okoz. Pl anyámnak csomókban hullott a haja miatta.
2021. jún. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Nekem 19 évesen vették ki, előtte állandóan beteg voltam magas láz és állandó gyulladás. Havonta beteg voltam. Műtét után 2x volt lázam 10 év alatt. Szóval érdemes!
2021. jún. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 20 évesen vették ki. Muszáj volt, én én döntöttem róla, mert begyulladt, majd tályogos lett. Nem volt annyira vészes a műtét után, nekem előtte sokkal jobban fájt, már nyelni is alig tudtam, így meg fájdalomcsillapítóval elvoltam, 2 hét után pedig már egyáltalán semmi bajom nem volt és kicsit se éreztem. Nyilván nem is kellemes dolog, de ha tényleg indokolt, akkor érdemes kivetetni, különben nem.
2021. jún. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes, hanem ha muszáj akkor muszáj. Ebben a cipőben járok én is.

24/L

2021. aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem annó amiatt vették ki,mert annyira megnagyobodott,hogy majdnem ráment a hallásom.Ha nagyon muszály,akkor kell.
2022. júl. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!