Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME- minőségirányító analitiku...

BME- minőségirányító analitikus szakirányú továbbképzéssel kapcsolatban érdekelnének vélemények, tapasztalatok. Érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés
Bármilyen infó jól jönne. :)

#BME #analitika #továbbképzés #minőségirányító
2020. máj. 26. 22:52
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
inkább MSc. képzést érdemes választani
8 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:

Használható tudást az ez a szakirányú továbbképzés, el lehet vele helyezkedni?

Ha a későbbiekben esetleg Biomérnöki MSc.-re járnék, el tudnék tárgyakat fogadtatni? Vagy ha ilyenen gondolkodok inkább kapásból biomérnökire menjek? Sajnos nem biomérnöki BSc.-m van, azért is gondoltam, hogy előbb felkészítem ezzel magam.

2020. máj. 27. 07:27
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ezzel biztosan nem készíted fel rá magad, mert ahogy a neve is mutatja minőségirányító analitikus


egyébként a kromatográfiás képzés helyett van, pedig annak több haszna volt...


általános elv hogy el kell fogadni azt a tárgyat ami 75 %-ban egyezik, de ugye azt hogy szerintük mi egyezik meg az adott tárgy oktatója dönti el


úgy szokott ez lenni hogy műszaki menedzser MSc-t vagy vezetés és szervezés mesterképzést (ez nagyon keresett) választ, más egyetemen pedig van minőségbiztosítási / minőségirányító mérnök képzés

2020. máj. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :) A kromatográfiás képzés miért hasznosabb, én úgy gondoltam, hogy az a minőségirányító analitikus részének tekinthető.

Légyszi írjatok még, nagyon kíváncsi vagyok még több véleményre. :)

2020. jún. 7. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!