Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elmentek orvoshoz ha rosszul...

Elmentek orvoshoz ha rosszul érzitek magatokat, vagy kibírjátok fájdalomcsillapítókkal és semmiképp sem mentek?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Ténylegesen érdekel, hogy hányan tartozunk a második kategóriába.

2021. jún. 8. 20:39
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Akkor folyamatosan fájdalomcsillapítón él az ember. Mindenre van megoldás, csak akarni kell. 14 éve nem voltam orvosnál, pedig valószínű mindenféle belső bajom van, de nem akarom tudni.
2021. jún. 8. 23:10
 12/20 anonim ***** válasza:
74%

"Akkor folyamatosan fájdalomcsillapítón él az ember."

Törött csigolya esetén milyenen, amihez orvos nélkül hozzájutsz?

2021. jún. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

A törések az külön kategória.

Bár én valószínűleg mindenféle szart bevennék (xanax, rivo, frontin, algo, kalmo, meg ami még van), meg ráinnék valami töményet, hogy kiüssön. Addig nem fáj.


Én inkább a belső panaszokkal kapcsolatban kérdeztem.

Folyamatos fejfájás, vér köpés/hányás, szédelgés, szívfájdalmak, stb.

2021. jún. 8. 23:22
 14/20 anonim ***** válasza:
66%

Ja, bocs, gondolatolvasó nem vagyok. De ugyanezekre igaz ez is. Nem mellesleg felsoroltál egy csomó olyan gyógyszert is, ami receptköteles...

Maradjunk annyiban, hogy nem csak a végletek léteznek. Ahogy az se jó, ha valaki hipohonder, és egy egyszeri fejfájással orvoshoz megy, mert agydaganatot vizionál, úgy a te struccpolitikád ugyanolyan szélsőség, csak a másik oldalon. A legjobb az egészséges középút. Tehát amikor minden apró marhasággal nem rohansz orvoshoz, de fel tudod mérni, mi az, amikor el kell menni. Ettől nem kell minden percben ezen idegeskedni. Sőt, én egyetlen percig sem teszem, mert tudom, hogy helyrejövök.

Ha idegeskedek, az csak egy-egy olyan vizsgálat miatt van, amit utálok. És ott sem az eredmény miatt idegeskedek, hanem a félelem a vizsgálattól van.

2021. jún. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

"de fel tudod mérni, mi az, amikor el kell menni."


Én pl azért nem megyek, mert nem érdekel hogy élek vagy halok.

Biztos vannak még így sokan.

2021. jún. 8. 23:44
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha kell, elmegyek. Fel tudom merni a sajat allapotomat
2021. jún. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
hirtelen, békében - uhhh, de naiv vagy te. Legtöbbször a hirtelen békében helyett egy hónapokig húzódó haldoklás jut, esetleg pl mozgásképtelenséggel, lélelgeztetési támogatással, stb.
2021. jún. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
De az okát akkor sem tudod.
2021. jún. 9. 14:53
 19/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. jún. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
#19, 31.
2021. jún. 13. 01:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!