Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi történik ha nem tudok...

Mi történik ha nem tudok elmenni a 2. oltásomra?

Figyelt kérdés

Hétfőn kellene kapnom de délelőtt gyakorlaton kell lennem, utána meg muszáj vezetnem menni, mert forgalmi vizsgázok pár nap múlva és kb 7re érnék oda oltakozni, de hát nem tudom meddig vannak. :/

Másnap meg nem szeretném oltatni magam, mert akkor ha rosszul lennék tőle másnap (az első után másnap végig aludtam a napot) akkor nem tudnék forgalmi vizsgázni.


Mit csináljak?

Menjek el másik nap?


2021. jún. 10. 18:36
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ma az hangzott el, hogy aki nem megy el a második oltásra a megadott időpontig, annak érvénytelenítik a kártyát. Oltópontra tudod egyébként jelezni. Arról nem volt szó, ha pár nappal, vagy 1-2 héttel utána kapod meg akkor mi van, de gondolom lesz türelmi idő.
2021. jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen azt hallottam.

Viszont nem találok semmi elérhetőséget az oltópontnak.

Az oltást a kártya miatt szeretném, de aznap nem fogok tudni menni amit kiírtak, hogy menjek.

2021. jún. 10. 19:49
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem gond, mert írsz email-t az adott intézmény ápolási igazgatóság email-címére, vagy az intézmény központi email-címére, az mindenhol van. Egyébként van minden intézménynek oltópontos email-címe, csak az nem mindenhol publikus.
2021. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ohh köszi.

És ezeket az e-maileket nézik is?

2021. jún. 10. 20:11
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Persze. Elárulom, hogy ők is ezeken kommunikálnak egymással akár az oltásokkal kapcsolatban is, de egyébként a honlapon kint van az összes telefonszám általában....
2021. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!