Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha ittasan megyek oltásra, be...

Ha ittasan megyek oltásra, be fogják adni?

Figyelt kérdés

Irracionális mértékű tűfóbiám van... annyira, hogy mikor 3 fogam tömték, akkor is inkább bírtam a fúrás fájdalmát, minthogy érzéstelenítő injekciót kérjek... betegesen rettegek a tűtől.


Ugyanakkor be kellene adatnom a covid oltást, de egyszerűen rettegek, nár ha belegondolok, az ájulás kerülget. Tudom, hogy nem fáj annyira a szúrás, hiszen szúrtak már sokszor, alapvetően nem a fájdalommal van gondom, hanem így az egész tű... egyszerűen a gondolattól rosszul vagyok.


Ha iszom előtte alkoholt, pl. vodkát (talán kevésbé érződik) és lebukom, beadják úgyis az oltást vagy hazaküldenek?


Köszi a válaszokat! Tudom, gáz vagyok amúgy :(



2021. jún. 14. 16:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem olyan érzés volt, mintha egy nem túl hegyes grafit ceruzát nyomtak volna a karomhoz, nem túl erősen. Meg is kérdeztem, hogy biztos bent van e az oltóanyag. Gondolj arra, hogy csak megböknek egy ceruzával. Sztem ne igyál. Egy két valeriánát vegyél be szerintem is.
2021. jún. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!