Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az én védettségi igazolványom...

Az én védettségi igazolványom is törlik a rendszerből? Ha nem akkor ugyanúgy utazhatok akkor is ha nem vagyok beoltva?

Figyelt kérdés
Antitest vizsgálaton lett kimutatva,hogy van ellenanyagom. Szeptemberig van védettségi igazolványom így.
2021. jún. 16. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem törlik... Szeptemberig érvényes a védettségi igazolványod.
2021. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ezzel a kártyával is utazhatok karantén nélkül?
2021. jún. 16. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Szeptemberig igen
2021. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kerdezo, nem tudom hova akarsz utazni, de tajekozodj elotte, mert az antitestes kartyat a legtobb orszagban nem fogadjak el.
2021. jún. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Csak az oltottak urazhatnak karantén nélkül.
2021. jún. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amit 5os ir az termeszetesen nem igaz. Zold zonabol zold zonaba szabadon utazhat barki. Sargabol zoldbe negativ teszttel vagy oltassal (teljes oltassal, 2.+14 nap vagy egy dozisu esteben 1.+14 nap), vagy korabbi fertozottseget igazolo papirral. Pirosbol zoldbe karantennal, amit negativ teszttel, oltassal (teljes), vagy korabbi fertozottseget igazolo papirral lehet kivaltani. Az antitestes viszont valoban nem jo utazashoz. Utazas elott tajekozodj a konzuli szolgalat honlapjan a celorszagban aktualisan ervenyes szabalyozassal kapcsolatban, mert a kozuti es legi utazas szabalyozasa meg egy adott orszag eseteben is eltero lehet.
2021. jún. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!