Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ideiglenes személyivel átlehet...

Ideiglenes személyivel átlehet kelni a határon? (Romániába) Nekem aztmondták hogy átlehet, olyan IDG személyit kaptam ami full ugyanúgy néz ki mint a rendes, csak más a színe. Ugyanúgy van rajta ez a műanyag dolog.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 10. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Én már Angliába is utaztam ideiglenessel kiskorúkent. Pedig ott nagyon ellenőrzik a dokumentumokat.

Nekem is olyan volt az ideiglenes, mint a rendes kártya. Csak nem volt rajta lejárati dátum. Ennyi.

2017. ápr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 pptomi ***** válasza:

Igen.

De a magyar konzulátus honlapján mindent megtalálsz ebben a témában.

2017. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 pptomi ***** válasza:

Bocsánat! Horvátországgal kevertem valamiért.

A helyes válasz : nem.


Beutazási, tartózkodási és munkavállalási feltételek:


Beutazási feltételek:

Magyar állampolgárok az alábbi úti okmányokkal utazhatnak be az országba:

Magánútlevél:

Elvárt érvényessége: IGEN

Az utazás utolsó napjáig.

Ideiglenes útlevél:

Elvárt érvényessége: IGEN

További információt az alábbi linken talál: [link]

Személyi igazolvány:

Elvárt érvényessége: IGEN

Az utazás utolsó napjáig.

Ideiglenes személyi igazolvány: NEM


Régi típusú (könyvformátumú) személyi igazolvány:



NEM



[link]


Vezetői engedélyek, Anyakönyvi kivonatok: NEM úti okmányok

Lejárt úti okmány (magánútlevél, személyi igazolvány): NEM

2017. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudom, én vagyok túl konzervatív helyesírás terén kérdezó, de az én szememet marhára szúrja az, hogy két mondatba belezsúfoltál három darab elég súlyos helyesírási hibát.

Összeszedhetnéd magad.

2017. ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A helyesírási hibáktól már én is falnak megyek. Nekem úgy tűnik, ezen az oldalon vagy direkt trollkodik mindenki, vagy szó szerint az emberek 98%-a egész egyszerűen analfabéta.

Még egyszer sem sikerült kb. senkinek eltalálni, hogy azt a nyamvadt igekötős igét mikor kell egyben-, és mikor külön írni. De most komolyan. Mintha egyesek direkt következetesen fordítva csinálnák. Arról nem is beszélve, mikor teljesen értelmetlen "szavak" jönnek ki, annyira nem tud valaki írni. Három idegen nyelven is jobban írok, mint ők, pedig pl. a spanyolom (sajnos) messze nem tökéletes...


Egyébként meg a kérdésre a választ meg lehet találni sokkal megbízhatóbban a hivatalos oldalakon, mint itt. Szóval azt sem értem, az emberek miért is nem próbálkoznak legalább néha maguk megkeresni valamit? Persze, nem kizárt, hogy ilyen helyesírással hiába próbálják, mert a google erre összeomlik...

2017. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én kérek elnézést hogy volt a kérdésemben egy hiba.

*azt mondták*

2017. ápr. 10. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!