Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A TB-m jogviszonyának állapotá...

A TB-m jogviszonyának állapotát le tudom valahol kérdezni, vagy csak az eü. szolgáltatónak van erre jogosultsága?

Figyelt kérdés
A neak oldalán ügyfélkapuval bejelentkezve csak a taj számom érvényességét tudom lekérdezni. Azt, hogy milyen lámpás az én le tudom valahol kérdezni? Vagy hogyan tudhatnám meg?

2021. jún. 18. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
A taj számod csak akkor él, ha a tb-d is. Ha ott rendben van, akkor rendben van.
2021. jún. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt értem, viszont engem az érdekelne igazán, hogy piros vagy zöld lámpás-e. Mivel magamnak fizetem már elutaltam az első havit. Ennek ellenére kicsit bizonytalan vagyok, hogy mindent jól csináltam-e. Ezért érdekel.
2021. jún. 18. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudod. Csak azt, hogy él-e a TAJ számod. Én 1 éve mindenhol próbálkoztam, a fogam miatt nem láttak el, mert rossz helyre fizettem manuálisan a TB-t. A szám érvényes volt, de piros. Rendeztem. Csak megkérdezés alapján tudod lekérdezni. Akár egy telefonhívással. Sajnos erre nincs online megoldás a mai napig. Heteken át kerestem online a megoldást.
2021. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha érvényes a TAJ számod, akkor a jogviszony lekérdezés zöld eredményt ad.
2021. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Le tudod kérdezni.

magyarorszag.hu

TAJ-nyilvántartással összefüggő szolgáltatások, itt belépsz ügyfélkapus azonosítással, és biztosítási jogviszony lekérdezés

2021. jún. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Ezt eddig is tudtam, de még mindig nem ez érdekel, hanem a színe.
2021. jún. 19. 18:22
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

XD

Ha a NAV-nál nincs tartozásod, és van nyitott jogviszonyod az említett lekérdezés alapján, magyarul nincs az hogy nem vagy biztosított smmmilyen módon, hanem valamilyen módon jogosult vagy (vagy kormányhivatal által ingyen szoc. alapon vagy szoc segély alapján, mindkettő fel van víve a TAJ-nyilvántartás szolgáltatásba a jogviszony lekérdezésnél ugyanúgy) akkor nyilván minden rendben van, nem tudom mit kell ezen görcsölni :D

2021. jún. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!