Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Háziorvos is be olthat az...

Háziorvos is be olthat az oltással? Ha igen akkor miért nem adja be az időpont foglalásnál ?

Figyelt kérdés

Én úgy hallottam h haziorvos is beolthat csak amikor beirtam a lakhelyemet csak 1lehetoseget adott meg az orvoset nem hiaba irtam be ugy se dobta ki

Csutortokon tudom csak ot legkorabban hivni ugyhogy azert kerdezem

Koszonom a valaszokat elore is


2021. jún. 22. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Rosszul hallottad. Első oltást csak oltóponton kapsz. Második oltás beadását vállalta néhány háziorvosi praxis, de most már azt sem, mivel nem tudnak elég embert összegyűjteni.
2021. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
1, hülyeség. Mindkettőt háziorvosnál kaptam.
2021. jún. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem hülyeség. Talán az elmúlt 1 hónapban kaptad az első oltást? Most már nem tudnak 6 embert összeszedni, ezért oltópontra küldik az embereket.

(Arról nem is beszélve, hogy a háziorvosi praxisok többsége előtte sem vállalt első oltást. Attól függ, hol lakik a kérdező.)

2021. jún. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tegnap kaptam a második at, három hete az elsőt
2021. jún. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi haziorvosunk sinopharmot adott volna, de elutasitottunk.
2021. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5# Így van. Nekünk is azt mondta, hogy első Pfeizert csak oltóponton.
2021. jún. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#2 ha a háziorvosod hív, hogy oltana, akkor mehetsz hozzá, ha az eeszt-ben regisztrálsz, akkor meggebedhetsz, ha nincs a listán nem tudod kiválasztani.
2021. jún. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#2 bocs, összekevertem a kérdést és azt hittem törölték a válaszomat és arra reagáltál, vedd úgy hogy nem írtam semmit :)
2021. jún. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk a kérdező szerintem ugyanaz.
2021. jún. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!