Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Szállás foglalásnál megakadtam...

Szállás foglalásnál megakadtam, rákérdez az időpontra, és az éjszakára melyik időpont legyen? Többi lint

Figyelt kérdés
Kérdezi a dátumot, melyik dátumra gondol? Amelyik éjszaka ott leszünk, vagy az utána lévő, amikor távozunk?

2015. dec. 29. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Na mègis milyen dàtum lehet? Èrkezés es tàvozás dàtuma kell. Vagy ha egyet kèrdez, akkor az èrkezésè kell, ès ilyenkor rákérdez arra is hogy hány nap. Hol foglaltok?
2015. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak egy időpont kell neki, és az éjszakára rákérdez, hány éjszaka..
2015. dec. 29. 22:06
 3/7 A kérdező kommentje:
Franciaágyasnak lehet valami plusz ára, mint a sima két ágyasnak? Mert ezt sem részletezi? Akkor gondolom úgyan annyi nem? :)
2015. dec. 29. 22:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Most szerinted??

Érkezés + éjszakák száma, természetesen.

2015. dec. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! A természetesent arra írtad, hogy úgyan annyi lehet? Ment a zöld pacsek!
2015. dec. 29. 22:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Szállodáknál nagyon ritka a franciaágy. Többnyire két ágy van a szobában, amit a vendégek igényei szerint összetolva, vagy külön-külön ágyaznak meg. Természetesen ugyanannyit fizetsz érte akkor is, ha közvetlen egymás mellett áll a két ágy, és akkor is, ha a szoba két végében.
2015. dec. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanannyi általában, igen, de ezt foglalásnál látod a konkrét szállodára vonatkozóan.


Azt, hogy "úgyan annyi" sajnos nem tudom értelmezni.

2015. dec. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!