Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Emberek látjátok ,hogy soha...

Emberek látjátok ,hogy soha nem lesz vége az oltogatósdinak,és erre a sorsra van kárhoztatva az ember hogy mindig beoltsák egyre gyakrabban?

Figyelt kérdés
kedves viktor már a 4. oltást is beharangozta,és szerintem már csak az nem veszi észre hogy állandóan oltogatni akarnak aki nem akarja tudomásul venni.

2021. jún. 27. 12:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%
Ezt eddig is tudtuk. De hát az átlag ember buta és lusta. Nincs mit tenni. A demokratikus választásokat is rendszeresen azok nyerik, akik jobban be tudják etetni az aljanépet.
2021. jún. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
41%
Voltak korábban is olyan vakcinák, amelyeket 3 részletben adtak be.
2021. jún. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Lehet hogy voltak de ezzel elindult egy olyan oltogatósdi aminek nem lesz vége
2021. jún. 27. 13:12
 4/27 anonim ***** válasza:
46%
És mi a kérdés?
2021. jún. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
a kérdés az hogy,mikor veszi észre a többség hogy miféle életformára akarnak minket kárhoztatni a tudomány nevében.
2021. jún. 27. 13:20
 6/27 anonim ***** válasza:
71%

Mondtam, hogy a többség buta. Szerinted a telepen a disznók észreveszik, hogy miért van ingyen enni?

Pint ez van az átlagembernél is. Szerinte a két szép szemünkért van ingyé’ az oltás. (Pedig nincs is, mindenki fizeti be szépen a tb-nek)

A slusszpoén meg, hogy más befizetett pénzén oltakoznak, de nagy pofával bégetik, hogy az oltatlannak ne legyen kifizetve az esetleges kezelése. Ez már így marad, ha nem lesz polgárháború, de ha lenne, az sem biztos hogy megakadályozná.

2021. jún. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
70%
Ha ennyire zavar, akkor ne oltasd be magad többször
2021. jún. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Egyszer sem oktattáatam be magam nekem az elején büzlött az egész
2021. jún. 27. 14:47
 9/27 A kérdező kommentje:
Oltattam*
2021. jún. 27. 14:47
 10/27 anonim ***** válasza:
20%
Akkor a probléma rád nem vonatkozik, legyél elégedett magaddal és hagyd békén a normális embereket
2021. jún. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!