Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A mostani (5,5 milliós beoltot...

A mostani (5,5 milliós beoltottság utáni) enyhítések után továbbra is védettségi igazolványhoz vagy negatív PCR teszthez kötik a műtéteket, vagy ez is megszűnik?

Figyelt kérdés
És nem.. nem akarok oltottak meg oltatlanok közötti vitát meg hogy miért nen oltattam be magam.. csak a válaszra lennék kiváncsi..

2021. jún. 28. 10:32
 1/1 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ezt majd csak azután tudjuk meg, hogy meglett az 5,5 millió beoltott. Sajnos most már egész lassan halad, pedig én is arra várok, hogy normális életem legyen.

Egyelőre azt sem tudni, hogy csak a tömegrendezvényekhez kell-e oltás vagy pl konditeremhez,mozihoz vagy múzeumhoz is. Mivel a hírekben a részletekre nem tértek még ki. Ha meg lesz az elért cél, akkor a Magyar Közlönyt érdemes megnézni, ahol le lesz írva szerintem ez is. Bár szerintem az egyészségügybe szigorúbb szabályok lesznek érvényben, a maszk is maradni fog. Szerintem jogosan. Szóval szerintem a teszt az minimum lesz ott is.

2021. jún. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!