Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vastagbéltükrözés (colonoscopi...

Vastagbéltükrözés (colonoscopia) bódításban mennyire rossz?

Figyelt kérdés
Altatásban szerettem volna,de azt mondták arra sokára van időpont de dormicum-mal tudnak bódítani viszont nagyon félek,hogy így nem lesz fájdalommentes és rossz élmeny marad. Volt gyomortükrözésem éber állapotban és annyira rossz orvosom volt akkor ,hogy nagyon félek most.

2021. júl. 8. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Még az lenne a kérdésem, hogy hogyan tűri pl az oxigén hiányos vizet, mert amikor pisztrangokkal foglalkozok azoknak fontos a friss, oxigén dús víz, de úgy hallottam az Afrikaiak bírják a kevésbé oxigéndús vizet, igaz ez? (Nyilván oxigéndús vizet kapnak, csak érdekel a dolog termelés szempontjából)
2021. júl. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyomortükrözésem volt bódításban, többször is. Ha megfelelő mennyiségben adják a dormicumot akkor nem fogsz semmit érezni, ha keveset adnak belőle...az baj lesz.
2021. júl. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1 ampulla dormincumot kaptam. Nem aludtam el végig fent voltam,de kicsit kábán. Beszélgettünk közben, 1-2 helyen éreztem a dolgot de fájni nem fájt szerencsére.
2021. júl. 28. 07:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb. olyan mint bódításban WC-re menni.
2022. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!