Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Létezik már EU-s védettségi...

Létezik már EU-s védettségi igazolvány applikációja, mert én nem találom?

Figyelt kérdés
Amire ugye le kell cserélni a magyar védettségi applikációt.

#eu.s védettségi igazolvány applikácio
2021. júl. 8. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. júl. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem le kell cserélni, hanem frissíteni a verziót. Nekem már két nyelven mutatja az adatokat, mutatja melyik oltást mikor kaptam.
2021. júl. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Állampolgárságot nem mutatja, születési adatokat nem mutatja, más módon szerzett védettséget nem mutatja, az eeszt gagyi.
2021. júl. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

a frissítések még nem mentek végbe”, az EESZT-alkalmazásban továbbra is csak magyar védettségi igazolvány jelenik meg, az EU-s nem.


„Az ügyfelek türelmét kérjük, akik most töltenék le az alkalmazást jelenleg még ők sem tudják elérni. A napokban elindul a szolgáltatás, melynek segítségével digitálisan és nyomtatható formában is lekérhető az Unióban utazók számára használható igazolvány”

2021. júl. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egyelőre még az EESZT helyettesíti a "rendes" appot, az EU-s majd valamikor megjelenik. Augusztus közepéig kötelező minden országnak áttérni a közösre.


Azt hiszem rajtunk kívül csak 3-4 másik országnak nem sikerült egyből elsején ezzel kezdeni:D

2021. júl. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jellemző, hogy az ügyfélkapun hozzáférhető magyar EESZT Lakossági portált virusügyben még nem tudtuk megcsinálni, egy normális EU-s appot nem tudnak összehozni. Nagy a hallgatás e vonalon. Valami baj lehet az egész rendszerrel, mert pl. eddig ha kiirattam egy gyógyszert vagy szakorvosnál voltam, még ki se jöttem a rendelőből már megjött az email értesítés róla (ugye be lehet állitani és kérni az értesítést) Jó ideje már ezt se közvetiti a rendszer. Azért remélem, hogy a kinyomtatott EU-s igazolást el fogják azért fogadni.
2021. júl. 9. 05:34
 7/13 A kérdező kommentje:

1-es és 2-esnek ezt találtam a rendszerben:

Ezen a felületen frissítjük az információkat a mobil applikációink Európai Unió kompatibilis változatainak elérhetőségéről. A jelenleg használt magyar jogszabályoknak megfelelő verziót le kell cserélni az új, EU-s jogszabályoknak megfelelő verzióra, ha azok megjelennek az alkalmazásáruházakban. Tehát verzio csere.

2021. júl. 9. 05:48
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez az EU-s: [link]

Be kell vele olvastatni a qr kódot és mutat mindent.

2021. júl. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom honnan vetted ezt a linklehetőséget, de ha megjelenik a magyar lehetőség, biztos nem irja ki az alábbi üzenetet, mint ez a te általad küldött: "AZ ilyen tipusu fájlok kárt okoznak eszközében. Mindenképp szeretné megtartani a fájlt?"

Mi a fenének jössz ide, ha csak ilyet tudsz küldeni?

2021. júl. 10. 05:27
 10/13 anonim ***** válasza:

9-es

Minek írsz, ha nem értesz hozzá? Az Android MINDEN, nem a Play áruházból származó apk fájlra kiìrja ezt. Attól még telepíthető, semmi baja és mutat mindent.

2021. júl. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!