Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az orvos felírt sumetrolim...

Az orvos felírt sumetrolim antibiotikumot a prosztatagyulladásra, de én nem szedhetek antibiotikumot, mert nagyon roncsolja az IBS-em?

Figyelt kérdés

Most akkor érdemes beszedni?

Mert hiába szedek mellé probiotikumot, annyira el tudja cseszni a bélflórámat, hogy volt hogy odáig is eljutottam, hogy semennyire nem emésztettem meg azt amit ettem, tehát kb egybe majdhogynem változatlanul kijött.

Ez esetben inkább nem szedném be... A prosztatagyulladásra amúgy is elég sok gyulladáscsökkentőt írt fel



2021. júl. 13. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem inkább a biztosan hozza értő orvossal kellene ezt megbeszélni?
2021. júl. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs lehetőségem visszamenni hozzá. Szabadságra ment most egész nyárra
2021. júl. 13. 10:10
 3/10 anonim ***** válasza:
És miért nem neki mondtad akkor és ott? Milyen gyulladáscsökkentőt adnak prosztatagyulladásra ha nem antibiotikumot?
2021. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor elslattyogsz a gyógyszertárba és ott megbeszéled a gyógyszerésszel
2021. júl. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kis virágú fűzike tea!
2021. júl. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az antibiotikumok baktériumokra valók... Így nem tudom miből következtetted ezt ki. Vannak nem antibiotikum gyulladáscsökkentők is
2021. júl. 13. 12:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyilván azért írta fel az orvos, mert szükséged van rá. Miért nem akkor és ott kérdezted meg tőle, jó lesz e ez így? De még mindig ott a gyógyszertár és a gyógyszerész. Esetleg tabletta helyett kérhetsz injekciót a helyettesito orvostol.
2021. júl. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon szép példa az IBS pszichoszomatikus voltára...
2021. júl. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Maradjunk annyiban, hogy az urológusok tenyésztés nélkül felírnak mindenféle antibiotikumot. Akkor is ha nem kell..
2021. júl. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörűen le lett pontozva a válaszom, pedig tapasztalat.. Prosztata gyulladás, urológus, seggbetúrás, nincs tenyésztés, Ciprofloxacin/Voltaren kombó, nem jó, vissza a dokihoz, új antibiotikum, nem jó, vissza a dokihoz, harmadik antibiotikum... Ez pedig így megy.. Ha mondjuk úgy kezdené a doki: vizelet minta, prosztata nyomkodás, újra vizelet minta, ondó minta, és ezeket kitenyészteni, hogy kell e antibiotikum. Ha nem bakteriális, akkor gyulladás csökkentés is elég.


Míg ha végigvesszük az antibiotikumok garmadáját, mert lusta volt a doki tenyészteni, azzal azt érjük el, hogy szarrá megy a bélflóra. Ami különböző betegségeket okoz. Hisztamin, glutén, egy csomó hosszú kezelést igénylő állapot.. Tapasztalat.

Urológus minden esetben antibiotikumok garmadáját írja fel csak úgy hasra ütés alapján.

2021. aug. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!