Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 5 órával a foghúzás után,...

5 órával a foghúzás után, megihatok két sört?

Figyelt kérdés
Egy szülinap miatt lenne, többet nem is tervezek, töményet abszolút nem. Ez az adag még rendben van?
2021. júl. 14. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ekkor még kioldaná az alvadtvér-dugót. Szerintem nem leszel olyan jól, hogy szórakozni tudj.
2021. júl. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem, 24 órát csak kibírsz pia nélkül
2021. júl. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne, bajt okozhat. Koccints vízzel, aztán legalább lesz indokod tartani egy aftert ;)
2021. júl. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem kéne iszogatnod, hát ennyire nincs önfegyelmed? El sem kéne menned ilyen rövid idővel utána. Fájni fog, dagadt lesz és elfertőződhet. Lesz benned nyilván antibiotikum is, írnak olyat húzás után. Egy sebbel a szádban mész mulatni, gratulálok.
2021. júl. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
91%
Szerintem nagyon szervezet függő. Ha minden bajod van alapból is,akkor semmiképpen nem ajánlott. Ha pedig,nem vagy az a "mimóza" szervezetű ember,abban az esetben mehet. Félreértés ne essék,nem vagyok orvos. De nekem volt már hasonló,és semmi bajom nem lett
2021. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Erős a szervezetem nagyon, 18 éves vagyok, orvos azt mondta, hogy csak a tömény alkoholtól tartsam távol magam. Egyébként teljesen jól vagyok, antibiotikumot se kaptam. De akkor így teszek ahogy mondjátok:/
2021. júl. 14. 20:27
 7/7 anonim válasza:
31%
Ha rám hallgatsz,és ahogy írod erős a szervezeted,egy két sör,nem hiszem hogy nagy kárt fog tenni.
2021. júl. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!