Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bölcsességfog eltávolítása...

Bölcsességfog eltávolítása után milyen szájvíz ajánlott?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a fog eltávolító műtét utáni napokban ajánlott szájvizet használni, az elfertőződés elkerülése miatt. A Chlorhexamedről van valakinek tapasztalata? Vagy van aki valamilyen más szájvizet használt?

2019. máj. 24. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Vodka.
2019. máj. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

legjobb a tömény alkoholos ital, de nem ezek a boti cukrozott, meg aromázott szarok mert ezek szemetek javarészt, hanem a házipálinka az a legjobb erre, meg esetleg a konyak.

De ha ezt nem akarod akkor szájvízből én a Listerint választanám de olyat ami tartalmaz alkoholt.

2019. máj. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én ezt használtam. Fogorvos ajánlotta. Kifejezetten szájsebészeti beavatkozások előtt/után lehet használni. A listerin meg semmire nem jó. Nekem a curasept az ínygyulladásom is elmulasztotta.

2019. máj. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Listerine-t mondott a fogorvos, én az 5in1-et (lila) használom.

Viszont műtét után pàr napig pont, hogy nem nagyon lehet öblögetni a seb gyógyulása miatt.

2019. máj. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-4 napig utána nem szabad ilyeneket használni.

Amiket itt írtak, mindegyik jó, attól függ te melyiket akarod használni, mi éri meg neked.

Corsodyl is kifejezetten ilyen alkalmakra való, csak baromi drága, és nagyon kimarja a nyelved meg a nyálkahártyát az első pár alkalommal.

2019. máj. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!