Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit lehet csinálni táppénz alatt?

Mit lehet csinálni táppénz alatt?

Figyelt kérdés
Hétfőtől péntekig várhatóan táppénzen vagyok de már kezdem unni magam! Mit csinálhatok itthonlet alatt?

2021. júl. 21. 10:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Menj dolgozni, ha ennyire jól vagy.
2021. júl. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ h mi bajod van.
2021. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Ne haragudj, de hobbid, érdeklődési köröd csak van! Hogy lehet egy hét alatt unatkozni?



Regény? Film? Regények, filmek készítőinek, sztori hátterének, színészeknek való utánaolvasás? Filmkritikák nézése, olvasása? Ismeretterjesztő filmek? Ismeretterjesztő könyvek? Magazinok? Internetes fórumok? Tematikus face csoportok?

Főzés? Sütés? Akár totál új receptek keresése?

Rajzolás? Festés? Színezés?

Régi fotók visszanézése?

Fotószerkesztés?

Rendrakás?

Netes blogok keresése és olvasása?

Írás? (Napló, gondolatok, bármi)

Számítógépes játékok?

2021. júl. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj hármas ,de ezt tényleg komolyan gondoltad?


Táppénz alatt filmek készítőinek utánaolvasás?!


Régi fotók visszanézése?


Te most leírtad a hobbijaidat semmi mást nem csináltál.


Én négy hete táppénzen vagyok úgy h soha életemben nem hiányoztam egy napot sem és lassan megzavarodok,te meg ilyen tingli tangli "programokat" írogatsz...

2021. júl. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Lidlipú,


Én kb a fentieket csináltam táppénz alatt, sőt, amikor rákos családtagot pelenkáztam hónapokig, akkor is, sőt, anno nyári szünetekben is.


Mondjuk filmeket szövőévente nézek (de akkor viszont annyira, hogy utána is olvasok valóban), de a neten olvasgatni órákat tudok naponta.


Amikor munkanélküli voltam, akkor tanultam 2 iskolában, egy hétvégi, egy esti és otthon autodidakta, tehát az nem játszik.



Az unatkozás egy bizonyos szintig nem más, mint lustaság.

De ha eldönti az ember, hogy ő direkt nem foglalja el magát és direkt unatkozik, akkor legyen.

2021. júl. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szolsz az orvosnak, hogy már jól vagy, oszt mehetsz dolgozni, ha ennyire unatkozol.

Amúgy meg bármit csinálhatsz csak lehetőleg ne posztolj byaralós képeket a kollégáknak.

2021. júl. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Az unatkozás egy bizonyos szintig nem más, mint lustaság.


De ha eldönti az ember, hogy ő direkt nem foglalja el magát és direkt unatkozik, akkor legyen."


Direkt unatkozik a tudod ki,aki táppénzen olyanokat csinál amit te írtál annak semmi baja sincsen,csak lopja a napot...

2021. júl. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Azért az érdekelne, aki szerint az, aki unatkozik, az már jól van, az miből vonta le ezt a következtetést?

Január óta vagyok táppénzen, és igen, néha unatkozom, mert amivel a legjobban el tudnám ütni az időt, azt az egészségi állapotom nem teszi lehetővé. Viszont ez nem jelenti azt, hogy munkaképes lennék.

2021. júl. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Igen, ebből is látszik h aki szinte nyaralásként értelmezi a táppénzt az valójából lopja a napot.

Én a munkámban és az otthoni teendőimben is maximalista vagyok ,erre hetek óta rohadok itthon táppénzen és a tehetetlenségtől becsavarodok és ezen rohadtul nem segít a fényképnézegetés meg a filmeknek utánanézés,ezek csak a lusta semmirekellőknek elfogadható időtöltések hetekig...

2021. júl. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#9: ha ilyen maximalista vagy, akkor van egy rohadt hosszú listád teendőkkel, elő kell venni. Esetleg valami normális hobbi amivel foglalkozhatsz.
2021. júl. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!