Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Becsípődött a derekam. Ezen...

Becsípődött a derekam. Ezen egy gyógytornász tud segíteni? Mármint hogy gyökerestől megoldani a problémát. Illetve a térdem is szokott fájni, a tartásomon is akarok javítani. Ill. ludtalpam is van.

Figyelt kérdés

Gyógytornászon kívül ezekkel nem lehet máshova menni nem?

Még csak 20 éves vagyok, szóval még időben akarok javítani magamon.


2021. júl. 24. 13:50
1 2
 11/11 Szergej55 válasza:
Nem tudom, olvassa-e még bárki ezt a kérdést, és releváns-e a válaszom, de leírom, amit én tapasztaltam. Látatlanban is azt gondolom, hogy az összes említett probléma 90%-áért legalább a lúdtalp lesz felelős, én is szívok vele születésem óta. A jó hír viszont, hogy ha nem a merev változata van valakinek, akkor az szinte biztos, hogy kezelhető. Súlyosság függvényében 8-12 hónap legalább, de eltüntethető megfelelő erősítéssel. Ha valakit érdekel, privátban tudok többet írni arról, hogy én mivel haladtam eddig és mi volt a tapasztalat vele.
2021. okt. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!