Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha benőtt a körmöm a nagy...

Ha benőtt a körmöm a nagy lábujjamon, és le fogják műteni a körmöt, mennyi idő múlva mehetek megint strandra? Ki kell várni a 3-4 hét gyógyulási időt?

Figyelt kérdés

2021. júl. 28. 16:15
 1/6 anonim válasza:
19%
Nemtudom milyen három négy hét, anyám este leül a kanapéra, kiműti magának feláll és megy tovább.
2021. júl. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van az a stádium, amikor az otthoni kísérletezések már nem működnek.
2021. júl. 28. 16:27
 3/6 anonim válasza:

Szia! Nekem kétszer műtötték, nem ajánlom senkinek, azóta is ugyan úgy baj van a lábujjammal... Ajánlom viszont, hogy keress fel eg jó pedikűröst, aranyat ér egy jó szakember, vágás, varrás nélkül 5 nap alatt begyógyult a vadhúsos lábujjam.

Vadhúsra oxigénes vizes borogatás nekem kivétel nélkül mindig bevált, 3 nap alatt egy kisebb húst leszárít, nagyobbat egy hét alatt kb. Fájdalommentes! A körmöt pedig ha te magadnak nem tudod a pedikűrös nagyon egyszerűen kivágja.

Én a helyedben adnék egy esélyt ennek, a dokik fájdalmasan csinálják, nekem 3 hét volt a felépülés mindkét műtét után, aztán 1-2 hónap múlva kezdődtek újra a bajok... Ha tudod kerüld el az orvosi beavatkozást.

2021. júl. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát igazából már nagyon el vagyok keseredve, itt a környéken nem sok lehetőség van, a pedikűrösök sajnos már nem vállalták a körmöm kivágását.

Az oxigénes vizes borogatást szoktam én is és Betadine kenőccsel is kenem, de sajnos csak ideig-óráig hatásos. Sajnos édesapámtól örököltem ezt a benövős körmöt.

Még igazából nem vagyok túl rajta, úgyhogy még lehet átgondolom...

Köszönöm a hasznos választ! 😊

2021. aug. 1. 23:30
 5/6 anonim válasza:
Végül sikerült?
2021. okt. 22. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, voltam sebészeten, sajnos muszáj volt. Azért kérdeztem, mert következő hónapban mentem a tengerre, de arra szerencsére meggyógyult.
2021. okt. 24. 05:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!