Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az emberek miért nem örülnek...

Az emberek miért nem örülnek annak, ha az LGBT közösség jogai bővül?

Figyelt kérdés
Általánosabban: Miért rossz valakinek, ha a másiknak jó?

2020. nov. 23. 11:04
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
nekem tökmindegy
2020. nov. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
33%
mi az a lgbt?
2020. nov. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
31%

A legtöbben azért nem örülőnk neki, mert az ún lmbt közösség a liberális szubkultúrához tartozik, tagjaikkal együtt.


A politikai, világnézeti ellenfeleket kellene támogatni?Ez egyenlő a megadással, harakirivel.



Aztán ha megvan az lmbt, jöhetnek a migránsok, meg jöhetnek a semlegesneműek és így tovább.

Megálljt kell parancsolni ennek a fertő ideológiának és az lmbt-nél kell kezdeni.

2020. nov. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
40%

Mert ez sokaknak nagyon rossz. Előnnyel viszont nemigen jár. A transzneműek szenvedése nem csökken, sok embernek felfordul a gyomra bizonyos események láttán. Az erőszakos bűncselekmények, betegségek melegágya ez a közösség statisztikailag. Sok ártatlan embert tesz tönkre a propaganda, az agymosás, és akarnak más neműek, biszexuálisok, vagy egyebek lenni, végül olyan események zajlanak le, mint hogy beengedünk primitív bevándorlókat, és azok egy városban több ezer fiatal, ártatlan lányt rontanak meg, vetnek rabszolgasorba (megtörtént Angliában), a rendőrség pedig nem lép, nehogy rasszista legyen. Az erkölcsi gátakat tehát általánosan lebontja, ami káros a családra, egyénre, hazára nézve.

Nyugaton 5-10%-ról már 30-40-nél tartanak az LMBTQ-sok a propaganda miatt. Sok embert megcsonkítottak, hormonkezeltek, mielőtt meggondolta volna magát. Már kisgyerekekkel is csinálják, és az ő agyukat is átmossák.

2020. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

#3 Ha a Nyugat fejlettebb gyakorlatilag minden szempontból, akkor miért akarunk más ideológiákat követni, és ha igen, miért keletieket, amik fejlődésben lemaradottak?


#4

Azok a sokak, akiknek nagyon rossz, nekik miért az? Neked lehet nem jár előnnyel, viszont, akiket támogat az ideológia, azoknak igen. Miért nem csökken a szenvedése a transzneműeknek? Ha egy országban ellehetetlenítik a transzneműek vágyait (tehát nemváltás jogi úton, stb), akkor attól nyilván nem lesz jó nekik, viszont ha lehetővé teszik, akkor sokkal egyszerűbb lesz számukra olyan életet élni, amilyet szeretnének. Nem mellesleg, ha elfogadóbbak az emberek, kisebb százalékuk esik áldozatul erőszaknak, stb.

"Az erőszakos bűncselekmények, betegségek melegágya ez a közösség statisztikailag. Sok ártatlan embert tesz tönkre a propaganda, az agymosás, és akarnak más neműek, biszexuálisok, vagy egyebek lenni"

Ha példákat hozol, vagy állítasz valamit, hozz forrást is, addig nem ér semmit, amit mondasz. (Nem, nem nekem kell utánanézni annak, amit mondtál. Ha írsz valamit, neked kell bizonyítanod, hogy amit írsz, az igaz)

A primitív bevándorlók beengedése az már egy más témakör, ami már az én kérdésemen túlmutat.

Az írásod végére szintén kérnék egy forrást. Azt elhiszem, hogy voltak, és vannak olyanok, akik abbahagyták a hormonkezelést, valamilyen oknál fogva.

2020. nov. 23. 12:00
 6/32 anonim ***** válasza:
78%
Neha elgondolkodom azon, hogy ez az ország lehet-e valaha boldog és békés, miközben az emberek valahol a középkorban élnek, és azt hiszik emellett, hogy ők az okosak 👍
2020. nov. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
44%

A transzneműek most is nemet válthatnak, csak sokba kerül. Ha pedig a tb támogatja, akkor én is bele kell, hogy szállják, tehát már nem neutralis számomra, hogy "nekik jó".

Én szeretnék nagyobb melleket, és ingyen személyi edzőt hogy profin kidolgozzam a testem mert én igazából fitnesz modell vagyok, csak a társadalom nem támogatja a kibontakozasom?

Ez szerintem egy objektív érv lehet.

2020. nov. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
19%

"Ha a Nyugat fejlettebb gyakorlatilag minden szempontból"


Semmi köze a fejlettségnek az lmbtqi bohóckodáshoz.

Japánban nagyívben szarnak az egészre.

2020. nov. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
19%
Miért kell nekik plusz jogokat biztosítani a többiekhez képest ?
2020. nov. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem rossz, hanem jó, ha más ember boldog és képes teljes éltet élni. Aki minden áron rúgna bele a másikba, az a saját felgyülemlett frusztrációját vezeti le, nincsen élete, ezért foglalkozik másokkal. Tudod, van a mondás: "dögöljön meg a másik tehene is"!
2020. nov. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!