Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » EÜ kiskönyv, tüdőszűrés...

EÜ kiskönyv, tüdőszűrés vendéglátós munkához, hogyan??

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok eligazodni, minden oldalon mást írnak, hogy pénzbe kerül, meg ingyenes, meg kell beutaló, meg nem kell, most akkor hogy is van? Vendéglátós munkához kellene nekem. Mi a menet? Kell venni egy eü füzetet (ezt láttam valahol) és elvinni üzemorvoshoz és ő ad beutalót tüdőszűrésre? Vagy a háziorvos? Hova kell menni egyáltalán, mi ennek a menete? Pénzbe kerül? Mindenhol kell fizetni, vagy csak az orvosnak? Légyszíves valaki írja meg, elég fontos lenne és nagy segítség!

2021. aug. 2. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

A munkáltató üzemorvosa intézi. Ő állítja ki a kiskönyvet és ad beutalót röntgenre, vérvételre, ami épp kell.

A munkavállalónak ingyen van.

2021. aug. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A munkáltatoddal szerződött üzemorvoshoz kell menned, ő ad majd beutalót a tüdőszűrésre. Mindkettő fizetős. A tudosziresnel neked kell fizetned, a számlát pedig majd leadni a munkáltatónak. Az üzemorvos vagy szinten készpénzben fizetős, ez esetben a számlát ugyanúgy leadod a munkaltatonal, vagy a munkáltató eleve utalással rendezi.
2021. aug. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs ingyen, el vagy tévedve. Szépen permalink kell ami ráadásul egyre drágább
2021. aug. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

Munkáltató nem fogja kifizetni. Hol éltek?

Én Debrecenben amíg vendèglátóztam, beutalót se adtak de elvárta munkáltató, és szépen saját zsebből kellett kifizetni

2021. aug. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!