Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A vendéglátós szakmák mért...

A vendéglátós szakmák mért készítik ki idegileg az embert?

Figyelt kérdés
27 éves pasi vagyok dolgoztam pincérként szállodában és én is egy idő után elég csúnyán kikészűltem ebbe a szakmába.Továbbá sok pincér kollegám ki volt készülve. Miért ilyen szakma ez . Mik a tapsztalaitok . Ti hogy birjátok a vendég láttást.

2019. jan. 30. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Mert sok a kretén vendég.

Mint a GYIK válaszolóinak jelentős része, csak élőben tolják a képedbe a baromságaikat.

2019. jan. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Hát szerintem ezt neked kéne jobban tudnod, mintsem nekünk, akik 1 percig sem voltak pincérek.

Amúgy igen, tippem szerint is azért, mert alighanem minden 2.vendég bunkó, ahogy a való életben is.

2019. jan. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt a vendég a legkevésbé megterhelő. Mi akkor dolgozunk mikor más pihen, nekünk nincs déli ebédszünetünk, mert etetjük az embereket. Nálunk a betegség nincs.... teljesen fordított világ ez.
2019. jan. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint azért kezdek kiégni mert nincs életem. Mikor más pihen én akkor dolgozok. Hosszúhétvége, karácsony, szilveszter stb nuku. Az állandó kéz, csukló, lábfájásról nemis beszélve. Még 2 év és kiszállok 🙂
2019. máj. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én rendszergazdaként szintén kivagyok, mert ugráltatja mindenki az embert, ha meg nem csinálom, akkor lebasz a főnök. Szerintem hasonló mint a pincér, csak annyit nem kell állni és 8 órában dolgozom. 6 helyről kapom egyszerre az utasítást. Megértelek benneteket.

Talán ha saját éttermet nyitnál és te vagy a pincér, akkor a bunkó vendég hasába bele lehetne rúgni, szerintem ez egy jó stresszmentesítő megoldás. Ha most enyém lenne a cég, már sokszor hasba rúgtam volna a főnököket.

2019. júl. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!