Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen célt szolgál, hogy a...

Milyen célt szolgál, hogy a házi orvos gépre felveszi ,hogy akarsz-e oltást vagy sem?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam háziorvosnál, kérdezte,hogy kaptam-e oltást stb

És pont láttam a monitoron,hogy volt egy külön rész,ahol kitöltötte, hogy veszek-e fel oltást vagy sem..

Ehez van joga egyáltalán,vagy mi célt szolgál?

Nyilván lesz tartva?



2021. aug. 3. 12:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
Igen. Direkt marketinget fogsz elszenvedni oltás ügyben.
2021. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Az ő nyakukba varrják a 3. oltások szervezését. Személyesen is fel kell keresniük azokat az időseket, akik még nem kaptak oltást. Mindegy, mi a magánvéleményük erről az egészről, ki van adva, csinálniuk kell.
2021. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
#2, ez komoly? Vagy vicc..? Bár én már mindent is el tudok hinni..
2021. aug. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy háziorvosnak van mondjuk 1500-2000 betege. Nem fog emlékezni arra, hogy XY néni/bácsi kér-e oltást. Jobb leírni, így nem kell minden egyes alkalommal megkérdezni. Azt nem is értem, miért kell megkérdezni, hogy van-e joga hozzá. Elmondtad neki, onnantól kezdve ő azt ír a kezelőlapra, amit akar.
2021. aug. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

#3

[link]

2021. aug. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom,de rám akarta tukmálni a Sinopharmot..

Utána meg mondta,hogy ez elég nagy baj, de nem gond mert, idézem: "Orbán úgy is kötelezővé fogja tenni"

2021. aug. 3. 12:51
 7/17 anonim ***** válasza:
40%

"Nem tudom,de rám akarta tukmálni a Sinopharmot..


Utána meg mondta,hogy ez elég nagy baj, de nem gond mert, idézem: "Orbán úgy is kötelezővé fogja tenni"" Rendben, mai oltásellenes mesénket hallották. Komolyan, nem unjátok még ezt az agybeteg, agresszív térítést?

2021. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ez nem oltás ellenes mese,mert nem vagyok az.

Családomban jó páran meg kapták valamelyik oltást.

Egyszerű és szimpla a történet,az én testem és egészségem,semmi köze ehez másnak.

De mégis miért kell nyilvántartásba venni,hogy én akarom e azt az adott dolgot vagy sem?!

2021. aug. 3. 12:58
 9/17 anonim ***** válasza:
3, persze hogy komoly, miért viccelnék ilyenekkel? Le lehet pontozni, de ez van.
2021. aug. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
8, a kormányt kérdezd...
2021. aug. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!