Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen célt szolgál, hogy a...

Milyen célt szolgál, hogy a házi orvos gépre felveszi ,hogy akarsz-e oltást vagy sem?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam háziorvosnál, kérdezte,hogy kaptam-e oltást stb

És pont láttam a monitoron,hogy volt egy külön rész,ahol kitöltötte, hogy veszek-e fel oltást vagy sem..

Ehez van joga egyáltalán,vagy mi célt szolgál?

Nyilván lesz tartva?



2021. aug. 3. 12:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%

De mégis miért kell nyilvántartásba venni,hogy én akarom e azt az adott dolgot vagy sem?!


Ezt kérdezd meg attól, aki kitalálta.

2021. aug. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
32%
Jaj ezt a kamut tolják több oltásellenes csoportban is. Mindig más körítéssel.
2021. aug. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
11%

"oltás ellenes ... nem vagyok az.

Családomban jó páran meg kapták valamelyik oltást.

... az én testem és egészségem,semmi köze ehez másnak"

Ebből nekem nem az jön le, hogy nem vagy oltásellenes... Mások a családodban nem azok ezek szerint. De te...

2021. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
33%

"De mégis miért kell nyilvántartásba venni,hogy én akarom e azt az adott dolgot vagy sem?!"

Mert még nincs vége a történetnek, várható 4. hullám, amit akkor fognak tudni megfelelően kezelni, ha elég adatuk lesz arról, hogy hányan és kik vannak már beoltva.

2021. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

13#

Igazából úgy értelmezed ahogy akarod.

De nézz csak kicsit a dolgok mélységeibe, elérte a kormány,hogy oltott-oltatlan közt társadalmi feszültség legyen.

Elhitetik veled,mint sok-sok más millió emberrel,hogy milyen fontos az egészséged,oltakozzunk..

Igen..

Meg hogy az új variációk veszélyesek, ezért is oltasd magad,igen..


Pedig nem kell messzire menni, elég ált.7-be,hogy egy vírus csak akkor képes új variációkat létrehozni,ha az anti test hatékonyan leküzdi.

Ez eddig szép és jó,de az állandó oltakozás által, új és új variánsok fognak létrejönni, olyan ez ,mint egy szélmalom harc

2021. aug. 3. 13:54
 16/17 anonim ***** válasza:
54%

"elérte a kormány,hogy oltott-oltatlan közt társadalmi feszültség legyen"

Az atv, az index és társaik sokkal inkább rajta voltak és vannak is...


"új és új variánsok fognak létrejönni"

Az még nem volna baj, ha közben kezelhetővé szelídülne - és a vírusnak is ez az érdeke, akkor tud tovább fennmaradni (bár lehet, hogy ez már 8.-os anyag...).

2021. aug. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
60%
A listázás minden fasiszta rendszer alapja.
2021. aug. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!