Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megéri magánúton MR vizsgálatr...

Megéri magánúton MR vizsgálatra menni?

Figyelt kérdés
Aki volt már, leírná a tapasztalatát légyszi? Tudom hogy nem olcsó, de legalább hamar sorra kerülök és részletes kivizsgálást kapok?
2021. aug. 4. 06:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igaz hogy nincsen epilepszia, hányás, kettős látás, de az állandóan egy oldali fájdalom azért gyanakvással tölt el.
2021. aug. 4. 13:29
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez inkább stressz miatt lesz,főleg hogy aggódsz ezáltal generálod a tüneteket. Nekem még akkor is előjött ha többet ültem gép előtt,vagy többet feküdtem szóval bármi ami a nyakam merevedését,beállását okozza.

A végén már napi szinten volt nálam is,én azt mondom ne aggódj (tudom könnyű mondani,hisz én is aggódtam) minden oké lesz,nem daganat.

Kitartás majd írd meg mi volt.

2021. aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát most ez a hónapom munka meg egyéb más eelfoglaltságok miatt elég sűrű lesz, de majd szeptembertől utána járok ennek, és ha továbbra se múlik el, akkor inkább feláldozok pár tízezrest, csak hogy ne legyen komolyabb baj. De mégegyszer köszi!
2021. aug. 4. 14:20
 14/14 anonim ***** válasza:

Magánúton is csak orvosi beutalóra fognak megvizsgálni.

Az MRI, CT nem mosolyalbum, hogy odaállj, odafeküdj lefényképeztetni

az agyadat.

Előbb vizsgáltasd ki magad: vérnyomás, füled, szemed, idegrendszered,

kémiai vizsgálatok, stb. Az MRI, CT, stb. nagyon komoly gyanú esetén

szükséges. Nem sétálhatsz be valahova, hogy kérsz egy fotót az agyadról.

2021. aug. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!